Avslutad | Pant – Tisdag 18 september 2018
Klockor Burberry
Burberry, The City, refnr.BU9381, boettnr.13458, herrur, 42mm, stål, quartz, kronograf, safirglas, datum, stållänk, viklås, med extra länkdelar, i box och ytterkartong, cert -13
Elgitarr Fender Stratocaster, snr: N6108453, "50 years of excellence", år 1996, repig med stötskador, i hårt fodral, med svajarm, täckplatta på baksida saknas, tillverkad i USA
Elgitarr ESP M-III, snr. 31107, lack- och stötskador på kropp, volymknapp lös, i mjukt fodral
Elgitarr Fender Telecaster, snr: T018355, lackskador och stötskador, i mjukt fodral, tillverkad i Japan
Visa varaMusikinstrument Elektroniska
Keyboard Solton, modell MS60, skadad, tejpad på kanterna, minst en tangent är skadad, i slitet mjukt fodral, utan elkabel. Ej med på visning.
Musikinstrument Elektroniska
Bärbar synt, Teenage Engineering, "OP-1 Portable Synthesizer", modell: TE002AS001A FCC, snr: Z23TE2A1, IC: 9915A-TE2A1, med USB-kabel, i mjukt fodral. Ej med på visning.
Videokamera, Sony Handycam HDR CX240E, med integrerad strömsladd och sliten manual, snr. 3684756
Kamera, Nikon D3200, snr. 6900863, med objektiv Nikon AF-S DX NIKKOR 18-55mm 1:3.5-5.6G VR II, Ø52mm, snr. 20422332, med minneskort 16GB, batteri, batteriladdare, USB-kabel, övriga tillhörande kablar och manualer i kartong
Objektiv Nikon DX, AF-S DX NIKKOR 55-200mm f/4-5.6G ED VR, Ø52mm, snr. 4421054, i kartong
Laptop, Macbook Air, Apple, modell: A1369, Mac OS X, 13", processor 1.7 GHZ, Intel Core i5, 4GB RAM 1333MHZ DDR3, från 2011, med laddare, snr. CO2H79VUDJWT
Kaffekoppar 12st med fat 12st, sokerskål med lock 1st, signerade: Britt-Marie Sköld Lif 1990
Visa varaKeramik Övrigt
Figurin, Gustavsberg, design: Stig Lindberg, stegrande häst, höjd: 13,5cm
Visa varaKeramik Övrigt
Figurin, Gustavsberg, design: Lisa Larson, osignerad, bulldog, höjd: 7,5cm
Visa varaÖvrigt Övrigt
Plunta med propp 1st och supkoppar 6st, Skultuna, plunta höjd: 7,5cm, supkoppar höjd: 3,5cm, repiga och fläckiga