701 - 720 av 1 108
1...353637...56 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 september 2018

Klubbad för

Klockor Burberry

Burberry, The City, refnr.BU9381, boettnr.13458, herrur, 42mm, stål, quartz, kronograf, safirglas, datum, stållänk, viklås, med extra länkdelar, i box och ytterkartong, cert -13

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Elgitarr Fender Stratocaster, snr: N6108453, "50 years of excellence", år 1996, repig med stötskador, i hårt fodral, med svajarm, täckplatta på baksida saknas, tillverkad i USA

5 500 kr

Utrop: 6 000 kr

Elgitarr ESP M-III, snr. 31107, lack- och stötskador på kropp, volymknapp lös, i mjukt fodral

Utrop: 4 800 kr

Elgitarr Fender Telecaster, snr: T018355, lackskador och stötskador, i mjukt fodral, tillverkad i Japan

Akustisk gitarr, Norman Expedition Nat Folk SG, i mjukt fodral

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Musikinstrument Elektroniska

Keyboard Solton, modell MS60, skadad, tejpad på kanterna, minst en tangent är skadad, i slitet mjukt fodral, utan elkabel. Ej med på visning.

25 kr

Utrop: 500 kr

Musikinstrument Elektroniska

Bärbar synt, Teenage Engineering, "OP-1 Portable Synthesizer", modell: TE002AS001A FCC, snr: Z23TE2A1, IC: 9915A-TE2A1, med USB-kabel, i mjukt fodral. Ej med på visning.

5 600 kr

Utrop: 3 000 kr

Videokamera, Sony Handycam HDR CX240E, med integrerad strömsladd och sliten manual, snr. 3684756

Utrop: 300 kr

Objektiv, Canon Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM, Ø58mm

800 kr

Utrop: 600 kr

Kamera, Nikon D3200, snr. 6900863, med objektiv Nikon AF-S DX NIKKOR 18-55mm 1:3.5-5.6G VR II, Ø52mm, snr. 20422332, med minneskort 16GB, batteri, batteriladdare, USB-kabel, övriga tillhörande kablar och manualer i kartong

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Objektiv Nikon DX, AF-S DX NIKKOR 55-200mm f/4-5.6G ED VR, Ø52mm, snr. 4421054, i kartong

650 kr

Utrop: 600 kr

Laptop, Macbook Air, Apple, modell: A1369, Mac OS X, 13", processor 1.7 GHZ, Intel Core i5, 4GB RAM 1333MHZ DDR3, från 2011, med laddare, snr. CO2H79VUDJWT

2 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Kaffekoppar 12st med fat 12st, sokerskål med lock 1st, signerade: Britt-Marie Sköld Lif 1990

Figurin, Gustavsberg, design: Stig Lindberg, stegrande häst, höjd: 13,5cm

Figurin, Gustavsberg, design: Lisa Larson, osignerad, bulldog, höjd: 7,5cm

Plunta med propp 1st och supkoppar 6st, Skultuna, plunta höjd: 7,5cm, supkoppar höjd: 3,5cm, repiga och fläckiga

400 kr

Utrop: 500 kr

Uppläggningsfat 1st, Arabia Finland Arctica, 30,5x43,0cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Skålar 4st, Arabia Finland Arctica, olika storlekar

250 kr

Utrop: 300 kr

Punschkoppar 12st S830 252,8g, C.G. Hallberg, år 1917, graverat "CH", i orginalask

1 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Kaffeskedar S830 94,8g, 125mm, repiga

Utrop: 375 kr