621 - 640 av 1 142
1...313233...58 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 juli 2018

Klubbad för

Glasvas 36cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Kikare Telemax 5, 7x50, 124m/1000m, skräp på okularlins, i skadad orginalväska

75 kr

Utrop: 75 kr

Sockerskål med lock, Royal Copenhagen, modell: Blå Blomst, höjd inkl. lock ca12cm

125 kr

Utrop: 100 kr

Assietter 4st, Royal copenhagen, modell: Blå Blomst, Øca17,5cm

125 kr

Utrop: 100 kr

Kaffekoppar 5st med fat 5st (2 storlekar), Royal Copenhagen (faten 4st Ø13cm 1st 14cm)

125 kr

Utrop: 125 kr

Armband Bismarck 18K 25,9g 20,9cm

Utrop: 8 700 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy A3 (2016), modell: SM-A310F, IMEI: 353760086418342, snr: R58HA31P92Z, repig skärm, baksida och knapp, stötskador på kanterna

425 kr

Utrop: 500 kr

Litografi, signerad Lasse Åberg, Korp-fotboll, nr:1441/2000, motivmått 30cmX41,5cm , i glas och ram

400 kr

Utrop: 500 kr

Litografi, signerd Lasse Åberg, Fotbollsskor, nr: 266/300, motivmått: 56,5cmX48,5cm, i glas och ram

Utrop: 425 kr

Kaffekoppar 2st med fat 2st Royal Copenhagen, modell: Musselmalet, höjd (kaffekopp): 6,5cm

300 kr

Utrop: 200 kr

Mattallrik 1st Royal Copenhagen, modell: Musselmalet, Ø22,5cm

200 kr

Utrop: 75 kr

Kaffeskedar 6st, S830 86,4g 119mm, modell: Chippendale, inplastade, i ask

425 kr

Utrop: 350 kr

400 kr

Utrop: 350 kr

Matskedar 4st, S830 261,8g 226mm, modell: Svensk spetsig

Utrop: 1 100 kr

Skedar 2st, S830 77,8g, graverade

Utrop: 300 kr

Teskedar 6st, S830 86,1g, graverade

Utrop: 350 kr

Armring S925 33,7g Ø6, öppen modell

Utrop: 375 kr

Ring S925 13,6g Ø17¼, repig

Utrop: 250 kr

Ring S925 7,6g Ø19¼

Utrop: 200 kr

Ring S925 10,3g Ø17

200 kr

Utrop: 250 kr