Avslutad | Pant – Tisdag 10 juli 2018
Klubbad för
Kaffekoppar 5st med fat 5st (2 storlekar), Royal Copenhagen (faten 4st Ø13cm 1st 14cm)
Mobiltelefon Samsung Galaxy A3 (2016), modell: SM-A310F, IMEI: 353760086418342, snr: R58HA31P92Z, repig skärm, baksida och knapp, stötskador på kanterna
Litografi, signerad Lasse Åberg, Korp-fotboll, nr:1441/2000, motivmått 30cmX41,5cm , i glas och ram
Litografi, signerd Lasse Åberg, Fotbollsskor, nr: 266/300, motivmått: 56,5cmX48,5cm, i glas och ram
Kaffekoppar 2st med fat 2st Royal Copenhagen, modell: Musselmalet, höjd (kaffekopp): 6,5cm