201 - 220 av 1 142
1...101112...58 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 juli 2018

Klubbad för

Smycken Herring

Ring 18K 5,8g Ø17, med sten

Utrop: 2 600 kr

Klockor Calvin Klein

Calvin Klein, damur, nr.K28231/00, 38mm, stål, quartz, går ej, repa på glas, integrerad länk, i box

375 kr

Utrop: 200 kr

Romanoff, armbandur, nr.077/200, 38mm, stål, manuell, kronograf fungerar ej, datum, nagg på glasring, läderband, i ask

425 kr

Utrop: 300 kr

Ring 18K 9,8g Ø19¾, graverad, repig, med diamanter 1xca.0,19ct 2xca.0,02ct

Parti silver S830 19,7g, defekt

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring 18K vitguld 2,3g Ø19½, med odlad saltvattenpärla 6,8mm

Utrop: 1 100 kr

Armband S925 9,7g 18,5cm, med porslinsdetalj

150 kr

Utrop: 200 kr

Halsband Venezia 50,8cm S925, med hänge med plastdetalj S925 4,1g

Utrop: 50 kr

Hänge S925 2,6g med odlad saltvattenpärla 3,4mm

150 kr

Utrop: 75 kr

Ring S925 7,9g Ø17½

Utrop: 200 kr

Ring S925 15,8g Ø18¼, med pärlemordetaljer

Utrop: 350 kr

Ring S925 10,2g Ø20½, med hjärta i pärlemor

Utrop: 200 kr

Ring S925 9,0g Ø19½

Utrop: 225 kr

Ring S925 2,6g Ø15¾, med stenar

50 kr

Utrop: 75 kr

Collier S925 6,3g 43,8cm, med stenar

75 kr

Utrop: 100 kr

Halsband Pansar S925 2,1g 39,8cm

Utrop: 50 kr

Hänge S925 5,8g, hjärta, Ole Lynggaard, design: Charlotte Lynggaard

550 kr

Utrop: 250 kr

Parti silver S925 44,1g, defekt

150 kr

Utrop: 200 kr

Klockor Heuer

Tag Heuer Professional, refnr.WG131A, snr.BN5791, damur, 28mm, stål, quartz, datum, repigt safirglas, repor på glasring och boett, stållänk, viklås (trögt), i ask (ej original)

Utrop: 1 800 kr

Parti guld defekt med sten 18K 9,8g

Utrop: 2 800 kr