Avslutad | Pant – Tisdag 10 juli 2018
Klubbad för
Klockor Calvin Klein
Calvin Klein, damur, nr.K28231/00, 38mm, stål, quartz, går ej, repa på glas, integrerad länk, i box
Romanoff, armbandur, nr.077/200, 38mm, stål, manuell, kronograf fungerar ej, datum, nagg på glasring, läderband, i ask
Ring 18K 9,8g Ø19¾, graverad, repig, med diamanter 1xca.0,19ct 2xca.0,02ct
Visa varaKlockor Heuer
Tag Heuer Professional, refnr.WG131A, snr.BN5791, damur, 28mm, stål, quartz, datum, repigt safirglas, repor på glasring och boett, stållänk, viklås (trögt), i ask (ej original)