Avslutad | Pant – Tisdag 26 juni 2018
Klubbad för
Elgitarr, Fender Stratocaster, made in USA, Serie nr: E421431, bruksslitage, i hårt fodral, ca 1984
Elgitarr, Fender Stratocaster, made in Japan, Serie nr: E669064, lackskador och stötskador på kropp, saknar bakplatta, i mjukt fodral, ca 1986
Väska Louis Vuitton, Artsy MM, Damier Azur Canvas, N41174, Serienr: CA3111, 42x32x20 cm, fläckar på innerfoder, kvitto finns