81 - 100 av 754
1...456...38 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 juni 2018

Klubbad för

1 Ljusstake, Skultuna Mässingsbruk, höjd 8,5cm

125 kr

Utrop: 75 kr

1 Klocka, Skultuna Mässingsbruk, höjd 10cm

100 kr

Utrop: 75 kr

1 Damur Tissot 18K, X-länk 18K, Ø22mm, datum, manuell, plexiglas, gravyr, brv 22,7g

Utrop: 4 800 kr

Elgitarr, Fender Stratocaster, made in USA, Serie nr: E421431, bruksslitage, i hårt fodral, ca 1984

5 900 kr

Utrop: 4 800 kr

Elgitarr, Fender Stratocaster, made in Japan, Serie nr: E669064, lackskador och stötskador på kropp, saknar bakplatta, i mjukt fodral, ca 1986

3 400 kr

Utrop: 2 400 kr

Fiskfat Rörstrand längd: 40cm

Väska Louis Vuitton, Artsy MM, Damier Azur Canvas, N41174, Serienr: CA3111, 42x32x20 cm, fläckar på innerfoder, kvitto finns

7 100 kr

Utrop: 4 800 kr

Armband kejsarlänk 18K 77,5g 24cm

900 kr

Utrop: 350 kr

Halsband S925 3,0g 41cm, med imitationspärla

75 kr

Utrop: 50 kr

Armband S925 4,2g 18,5-21cm, med stenar och odlade sötvattenpärlor Ø7,3-7,9mm

50 kr

Utrop: 75 kr

Berlock Thomas Sabo S925 1,5g, med stenar

75 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver S925 23,5g, skadat

100 kr

Utrop: 100 kr

Brosch S925 6,2g, blomma

175 kr

Utrop: 150 kr

Örhängen ett par S925 3,4g

50 kr

Utrop: 75 kr

Halsband Pansarlänk 18K 3,3g 45cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver S925 47,8g, skadat

250 kr

Utrop: 225 kr

Armband S925 1,6g 16,5-18,5cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Vristlänk S925 3,1g 23-26,5cm, med integrerad berlock

150 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par S925 1,5g, med stenar

375 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S925 1,3g, med sten

25 kr

Utrop: 50 kr