Skål B&G Blå Måsen Ø16,5cm
Utrop: 50 kr
Serveringsskål B&G Blå Måsen Ø 24,5cm höjd 6,5cm
Utrop: 300 kr
Uppläggningsfat B&G Blå Måsen 27x25cm
Utrop: 250 kr
Tallrikar 10St B&G Blå Måsen genombruten kant Ø25cm, 1st naggad
Utrop: 500 kr
Fat på fot B&G Blå Måsen Ø24,5cm
Utrop: 200 kr
Soppterin med lock B&G Blå Måsen Ø 20 höjd med lock 17,5cm
Kaffekanna med lock B&G Blå Måsen ca25cm
Utrop: 150 kr
Vas Studio Åhus Sweden 1990 40-AZ 107516 SEK höjd 14cm
Skål Kosta Boda,Tulpan signerad Ulrika Hydman Vallien, höjd 14cm Ø 22cm
Ljusstake Orrefors Discus i glas
Skål Kosta Boda i glas Atoll Ø 17,5cm höjd 7cm
Utrop: 75 kr
Skål Royal Krona Sweden i kristall Ø 14x22,5cm
Skulptur Kosta Boda höjd 14,5cm
Ljushållare i glas
Tisdag 26 jun 2018