321 - 340 av 1 742
1...161718...88 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 april 2018

Klubbad för

Ring i vitguld gravyr 18K 5,2g Ø17

Utrop: 1 600 kr

Parti guld defekt gravyr 18K 17,8g

Utrop: 5 400 kr

Hänge Örn 18K 3,4g 2,5cm

Utrop: 1 500 kr

Ring med stenar gravyr 23K 8,0g Ø21

Utrop: 2 900 kr

Ring med gravyr och diamant 1xca0,05ct 22K 4,0g Ø18

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Parti guld defekt 18K 12,4g med stenar

Utrop: 3 800 kr

Armband Cordel 18K 9,3g 18cm

Utrop: 3 000 kr

Herrur IWC Da Vinci automat datum stål, cert 2011, original läderrem large samt läderrem xl (kvitto 5500kr för 1st), snr 3305448, cal. 80111 i box

Utrop: 28 000 kr

Armband X-länk 18K 3,9g 18,5cm

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Parti guld, 3 st ringar monogram 18K 20,0g

Utrop: 6 000 kr

Ring med gravyr 23K 7,1g Ø19½

Utrop: 2 700 kr

Herrur Breitling Navitimer modell A13019, Old Navitimer, stål, automat, 41,5mm, kronograf, ett par mindre repor i glaset, servad 20170130 enligt kvitto 7500kr, snr 20202, ej cert, fräsch läderband med viklås, något sliten box, samt mindre serviceetui.

18 000 kr

Utrop: 22 000 kr

Herrur Omega Seamaster kronograf 176.007, caliber 1040, 24-timmarsvisning, automat, double,slitage, bra urtavla, plastglas repigt, slit

5 900 kr

Utrop: 7 000 kr

Armband Pansar med brickor 18K 26,1g 18cm

Utrop: 8 400 kr

Halskedja Pansar 9K 6,4g 59,5cm

700 kr

Utrop: 850 kr

Klackring 18K 3,1g Ø18½

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Halskedja skev länk 18K 5,0g 53cm

Utrop: 1 500 kr

Damur Omega Constellation quartz, 22mm,guld/stål, 16cm i länk,diamantindex och diamantkrans, helstav, snr 56856485, inget cert, ingen box.

12 800 kr

Utrop: 7 200 kr

Ring 9K Ø22 4,9g

Utrop: 600 kr

Halskedja Figaro 18K 97,3g L:45cm B:9mm

Utrop: 32 000 kr