Avslutad | Pant – Tisdag 17 april 2018
Herrur IWC Da Vinci automat datum stål, cert 2011, original läderrem large samt läderrem xl (kvitto 5500kr för 1st), snr 3305448, cal. 80111 i box
Herrur Breitling Navitimer modell A13019, Old Navitimer, stål, automat, 41,5mm, kronograf, ett par mindre repor i glaset, servad 20170130 enligt kvitto 7500kr, snr 20202, ej cert, fräsch läderband med viklås, något sliten box, samt mindre serviceetui.
Herrur Omega Seamaster kronograf 176.007, caliber 1040, 24-timmarsvisning, automat, double,slitage, bra urtavla, plastglas repigt, slit
Damur Omega Constellation quartz, 22mm,guld/stål, 16cm i länk,diamantindex och diamantkrans, helstav, snr 56856485, inget cert, ingen box.