301 - 320 av 1 742
1...151617...88 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 april 2018

Klubbad för

Collier 18K 12,8g 45cm, tvåfärgat, med sten

Armband 22K 81,5g 21cm

Utrop: 27 500 kr

Certina, herrur, nr.236627, 18K, 35mm, manuellt, graverad boett, repigt plastglas, stållänk (ej original)

2 200 kr

Utrop: 2 300 kr

Örhänge 18K 0,4g, med sten

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge 18K 1,7g, med stenar

250 kr

Utrop: 300 kr

Hänge 18K 0,9g

Utrop: 275 kr

Tissot, refnr.L820H, snr.RKK-HA-27529, armbandsur, 16mm, quartz, går ej, mineralglas, originallänk, viklås, repor

Utrop: 300 kr

Halsband Singapore 9K 1,0g 45cm

125 kr

Utrop: 150 kr

Longines, herrur, 34mm, 14K, manuellt, repigt plastglas, fuktskadad sekundvisare, slitet läderband, originalspänne

2 700 kr

Utrop: 3 200 kr

Longines, herrur, 18K, automat, 30mm, skadad urtavla, graverad boett, mineralglas, datum, integrerad länk 18K, lagad, brv: 93,2g

Parti guld 18K 94,8g, defekt, graverat, med stenar

Armband X-länk 18K 108,2g 22cm, repigt

Hänge 18K 9,4g, krucifix

Hänge/Brosch 18K 103,3g, med sten

Collier 21K 38,4g 51cm, skador

Ring 21K 10,6g, skev, med stenar

Ring 14K 59,8g, med sten och bokstäverna AN

Ring 14K 24,4g Ø20, med sten

Hänge 14K 9,2g

Breitling, Blackbird, Chronomat, refnr. A13350, snr.266444, herrur, 39mm, stål, automatisk, kronograf, datum, safirglas, trög glasring, i behov av service, UTC, Pilotlänk, viklås, repor, med extra länkdelar, i box (skadad), ytterkartong, cert aug 2001

20 000 kr

Utrop: 18 000 kr