Halskedja 18K Venezia 42cm 3,8g
Utrop: 1 600 kr
Klackring 18K med diamant 1xca0,05ct repor finns Ø20¾ 9,3g
Utrop: 2 900 kr
Armband 18K Bismarck 19,5cm 10,1g
Utrop: 3 400 kr
Halscollier 18K Bismarck 44cm 17,3g
Utrop: 5 700 kr
Armband 18K X-länk med stav 19,5g 19,2g
Utrop: 6 300 kr
Hänge 18K vitguld med stenar skador finns 1,7g
Utrop: 550 kr
Hänge 18K 0,8g
Utrop: 375 kr
Hänge 18K 0,5g
Utrop: 225 kr
Hänge 18K 1,4g
Utrop: 700 kr
Hänge 18K skador finns 1,7g
Ring 14K med stenar Ø16¼ skador finns 10,6g
Utrop: 2 600 kr
Örhängen 18K skador finns 3,7g
Utrop: 1 100 kr
Parti guld 9K skador finns 0,9g
Utrop: 125 kr
Parti guld 18K skador finns 3,6g
5 Ringar 18K graverade 36,3g
Utrop: 11 200 kr
Parti guld 18K 23,3g
Utrop: 7 200 kr
Ringar 4st 18K skador finns 21,5g
Utrop: 6 600 kr
Örhänge 18K skador finns 0,6g
Utrop: 200 kr
Halskedja 18K Pansar 50,5cm 15,1g
Utrop: 6 000 kr
Örhänge 21K skador finns 2,3g
Utrop: 800 kr
Tisdag 10 apr 2018