1741 - 1760 av 1 877
1...878889...94 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 april 2018

Klubbad för

Hänge 14K 2,6g

Utrop: 600 kr

Halskejda 14K 49,5cm 6,6g

Utrop: 1 600 kr

Örhänge 18K skadad 0,8g

Utrop: 250 kr

Klackring 18K Ø20¼ skador finns 7,3g

Utrop: 2 300 kr

Halskedja 18K Pansar 53,5cm 40,7g

Utrop: 16 200 kr

Armring 18K med pärla trasig 8,7g

Utrop: 2 700 kr

Ring 18K graverad 5,9g

Utrop: 1 800 kr

Skjortknappar 18K repor finns 7,8g

Utrop: 2 400 kr

Parti guld 18K skador finns 11,3g

Utrop: 3 500 kr

Armband 18K ihålig 22cm lås trasigt 17,8g

Utrop: 5 400 kr

Halskedja 18K 42cm 2,6g

Utrop: 1 100 kr

Hänge 18K E 0,2g

75 kr

Utrop: 100 kr

Parti guld 18K skador finns 11,4g

Utrop: 3 500 kr

Örhängen 18K ett par med sten 0,9g

Utrop: 400 kr

Ring 23K med stenar graverad 5,0g

Utrop: 1 800 kr

Örhängen 18K ett par Bismarck 1,3g

Utrop: 600 kr

Parti guld 18K skador finns 27,3g

Utrop: 8 400 kr

Halskedja 18K vitguld 45cm 3,3g

Utrop: 1 400 kr

Ring 23K graverad 5,9g

Utrop: 2 200 kr

Örhängen 18K ett par skador finns 0,7g

175 kr

Utrop: 225 kr