Hänge 14K 2,6g
Utrop: 600 kr
Halskejda 14K 49,5cm 6,6g
Utrop: 1 600 kr
Örhänge 18K skadad 0,8g
Utrop: 250 kr
Klackring 18K Ø20¼ skador finns 7,3g
Utrop: 2 300 kr
Halskedja 18K Pansar 53,5cm 40,7g
Utrop: 16 200 kr
Armring 18K med pärla trasig 8,7g
Utrop: 2 700 kr
Ring 18K graverad 5,9g
Utrop: 1 800 kr
Skjortknappar 18K repor finns 7,8g
Utrop: 2 400 kr
Parti guld 18K skador finns 11,3g
Utrop: 3 500 kr
Armband 18K ihålig 22cm lås trasigt 17,8g
Utrop: 5 400 kr
Halskedja 18K 42cm 2,6g
Utrop: 1 100 kr
Hänge 18K E 0,2g
Utrop: 100 kr
Parti guld 18K skador finns 11,4g
Örhängen 18K ett par med sten 0,9g
Utrop: 400 kr
Ring 23K med stenar graverad 5,0g
Örhängen 18K ett par Bismarck 1,3g
Parti guld 18K skador finns 27,3g
Utrop: 8 400 kr
Halskedja 18K vitguld 45cm 3,3g
Utrop: 1 400 kr
Ring 23K graverad 5,9g
Utrop: 2 200 kr
Örhängen 18K ett par skador finns 0,7g
Utrop: 225 kr
Tisdag 10 apr 2018