281 - 300 av 775
1...141516...39 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 maj 2018

Klubbad för

Kaffeskedar 11st. ostämplat silver, 163,5g 118mm, Sachsisk

550 kr

Utrop: 700 kr

Bordsskedar 6st. ostämplat silver 243,3g 179mm, Disa

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Bordsgafflar 7st. S830 272,7g 173mm, Disa

1 100 kr

Utrop: 1 100 kr

Bordsknivar 6st. S830 327,6g 210mm, Disa

950 kr

Utrop: 550 kr

Ring S925 13,1g Ø20, design Efva Attling, Divorced With Children, med detalj i 18K, i ask

750 kr

Utrop: 600 kr

Armband S925 3,4g 17/19cm, design Efva Attling, Love Knot, i ask och påse

375 kr

Utrop: 250 kr

Armband S925 3,5g 17/19cm, design Efva Attling, Love Knot, i ask och påse

400 kr

Utrop: 250 kr

450 kr

Utrop: 250 kr

Ring 14K brv4,7g Ø17 vitguld, med stenar och diamanter 7xca0,02ct

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring S925 5,3g Ø18

75 kr

Utrop: 100 kr

Parti silver S925 23,6g skadat

75 kr

Utrop: 100 kr

Certina refnr. 25043, snr, 20982198, damur, Ø25mm, quartz, datum, repigt plastglas, viklås i stål, sliten

Utrop: 200 kr

Certina DS, refnr. EOL 115, snr. 70117111, herrur, Ø38mm, quartz, datum/defekt, skadad urtavla, viklås i stål, repig

Utrop: 200 kr

Mynt Övrigt

Mynt 22K 7,0g

2 100 kr

Utrop: 2 400 kr

Halsband doserad Bismarck 18K 10,0g 47cm

2 600 kr

Utrop: 3 200 kr

Parti guld 18K 3,7g skadat

Utrop: 1 200 kr

Armring 18K 13,1g öppningsbar, något repig

Utrop: 4 500 kr

Armringar 3st 18K 43,9g skeva, bucklor

Armringar 2st 14K 8,3g skeva

Armband 18K 9,8g 18,8cm, med säkerhetskedja, med integrerat hänge