741 - 760 av 1 343
1...373839...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 maj 2018

Klubbad för

Halskedja defekt L:46cm 21K 6,3g

Utrop: 2 100 kr

Hänge med arabisktext (Allah/Mohammad) 21K 2,7g

750 kr

Utrop: 900 kr

Halskedja L.47cm med Hänge L.7cm 21K Brv.14,5g

Utrop: 4 800 kr

Halskedja Bismarck Doserad Kistlås L.47cm 18K 31,4g

Utrop: 10 400 kr

Konst Skulpturer

Skulptur "Havana" Man Smoking Cigarr av Aventin Cutrone

2 600 kr

Utrop: 3 000 kr

Armbandsur Giorgio Fedon Boett nr. 1919 24-juweler, automat, stålarmband (repad, sprint till länbit

350 kr

Utrop: 750 kr

Ring 18K graverad 7,8g

Utrop: 2 400 kr

Partguld (Hänge Palestina karta, Kedja defekt lås, 1st Örhänge18K 4,2g

Utrop: 1 200 kr

Partiguld 14K 3,3g

Utrop: 750 kr

Musikinstrument Övrigt

Förstärkare Laney LA12C Snr. SKE1071 nysckick i orginalkartong. Ej med på visning.

350 kr

Utrop: 350 kr

Musikinstrument Övrigt

Mikrofon Bruel & Kjaer (Danmark) DPA Type 4037 Ser.nr: 2101177 med hållare för cello/violin, XLR-kab

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Musikinstrument Övrigt

Mikrofon Bruel & Kjaer (Danmark) DPA Type 4037 Ser.nr: 2101176 med hållare för cello/violin, XLR-kabel, träetuier, manual, bruksskick.

1 700 kr

Utrop: 1 500 kr

Champangekylare av Christofle Silverplätering H;22cm 22Ø

1 000 kr

Utrop: 350 kr

Silverkorg Graverad 48,4g

225 kr

Utrop: 175 kr

Glaskaraff Orrefors signerad Edward Hald H;ca 19cm

150 kr

Utrop: 225 kr

Glaskanna med druvor som motiv H;ca23cm

100 kr

Utrop: 150 kr

Fritid Sport

Fiskelåda med div Fiskesaker flöten, spinnare, linor mm. Ej med på visning.

175 kr

Utrop: 175 kr

Armband Fantasilänk kistlås med säkerhetskedja 18K 24,9g

Utrop: 7 900 kr

Fritid Sport

Fiskespö Ron Thomson, rulle Fladen. Ej med på visning.

250 kr

Utrop: 75 kr

Fritid Sport

Fiskespö Abu Garcia rulle Quantum. Ej med på visning.

425 kr

Utrop: 75 kr