621 - 640 av 1 343
1...313233...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 maj 2018

Klubbad för

Kamerastativ Velbon EX-530, med bärfodral, manual, i originalkartong. Ej med på visning.

325 kr

Utrop: 400 kr

Mikrofon Röde, Videomic, originalkartong

275 kr

Utrop: 300 kr

Herrur Omega Seamaster Professional Co-axial Planet Ocean, Omega läderband,viklås, automat, ej certifikat, stål, liten skönhetsdefekt på en kant, äldre omegabox

20 500 kr

Utrop: 21 000 kr

BREITLING, SuperOcean (200M/660FT), Heritage 46, Chronometre, Serie nr. 1418732, Boettnr. A17320, herrur, 46 mm, stål, automatisk, safirglas, datum, Ocean Classiclänk, länkbit, viklås bruksskick, gummilänk med viklås, cert, mars 2014, box, ytterkartong.

20 000 kr

Utrop: 24 000 kr

Herrur Omega Seamaster Professional Chronometer 300m/100ft, kronograf, stål, heliumventil, 41mm, läderband ej original, äldre omegabox, ej certifikat.

11 800 kr

Utrop: 14 600 kr

Klockor Bell & Ross

BELL & ROSS, Marine, refnr. BR02-20, boettnr. BR02-20-S/R-251, 18K roseguld / stål, 44mm (47x46mm), automat, safirglas, datum, vattentålig 1000m / 3250Ft, naturgummilänk 16-21cm, spänne roseguld, skrapmärke ena krona samt horn, cert, februari 2008, fodral

Utrop: 33 000 kr

Parti guld defekt 18K 7,5g

Utrop: 2 300 kr

Herrur Rolex Datejust automat , guld/stål, 16013, snr 2007830, skadad urtavla, repigt plastglas, vitt läderband ej original, repig boett

13 800 kr

Utrop: 9 600 kr

TAG HEUER, Aquaracer Calibre S Regatta (300 METERS), modell CAF7110.BA0803, boettnr. FK2149, herrur / dykarmodell, elektromekanisk, stål, 40mm, kronograf (regatta), safirglas, originallänk 19,5cm bruksskick, cert, novermber 2011, box sliten, ytterkartong.

Utrop: 11 400 kr

Halskedja X-länk silver 925 16g 46cm

225 kr

Utrop: 225 kr

Klockor Citizen

CITIZEN, Promaster Divers (200M), Aqualand, Boett nr. C022-088088Y/GN-4-S, kronograf, herrur, 44 mm, analog/digital, stål, quartz, mineralglas, gummiband med extra spänne i gulfärgad metal, ca 2000.

1 800 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K graverad 3,2g

Utrop: 950 kr

Halskedja Pansar 18K 50cm 43g

Utrop: 18 000 kr

Halskedja Pansar 18K ihålig 50cm 19g

Utrop: 7 600 kr

Armekdja Pansar 18K med namnbricka 16,5cm 11g

Utrop: 3 500 kr

Halskedja Ankar 18K kistlås Ballestra 56cm 44,1g

Utrop: 18 400 kr

Ring tvåfärgad med diamant 18K graverad 20,5g

Utrop: 6 300 kr

Armkedja Ankar 18K små repor förekommer 23cm 39,6g

Utrop: 11 800 kr

Ormlänk 18K L;44cm 9,2g

Utrop: 2 800 kr

X-länk 18K L;18,5 B;15mm 34,1g

Utrop: 14 000 kr