Hänge Love 21K 1,3g stämplar
Utrop: 500 kr
Hänge 21K 2,5g stämplar
Utrop: 900 kr
Parti guld defekt 21K 10,7g
Armring 2st för barn 21K 8,5g Ø4,5cm omkrets ca 13cm, stämplar
Armringar 8st, ojämn skena, mönstrade 21,6K 92g stämplar
Parti guld defekt 22K 37,8g med stenar
Collier med sten och emaljdetaljer 22K 26,9g 39cm stämplar
Halskedja Singapore 21,6K 14,6g
Ring, ojämn skena 23K 3,7g Ø16¾ stämplar
Ring skadad 24K 7,7g stämplar
Örhängen par 18K 3,6g stämpel
Utrop: 1 400 kr
Armband i förgyllt silver med stenar S925, 24,2g, 18cm, stämpel, säkerhetskedja
Utrop: 150 kr
Collier i förgyllt silver med stenar S925 22,3g 48cm stämplar
Utrop: 300 kr
Hänge i förgyllt silver med stenar S925 3,1g 2,5cm stämplar
Utrop: 50 kr
Hänge i förgyllt silver med stenar S925 4g 3cm stämplar
Collier 43cm och Örhängen par 3cm med skruvstopp i förgyllt silver med stenar 34g
Utrop: 75 kr
Collier i förgyllt silver med stenar 9,2g 43,5cm
Halskedja Venezia ojämn 8K 2,8g stämplad AKT 333
Utrop: 375 kr
Hänge / Berlock tro, hopp, kärlek 14K 1g 2,5cm stämplar
Utrop: 250 kr
Hänge 14K 2,5g 3cm stämplar
Utrop: 600 kr
Tisdag 15 maj 2018