Avslutad | Pant – Tisdag 27 mars 2018
Armbandsur Tissot T Sport PRC 200 quartz slitet läderamband med viklås safirglsa datum chronograf T055417a med box
mobil Samsung Galaxy s7 edge 32Gb med fodral kartong laddare imei 358809075427163 olåst
Armbandsur Certina DS Action C013410A quartz stållänk med viklås datum 220m med manual och defekt box batteribyte krävs
Surfplatta Apple Ipad mini 2 A1490 32Gb imei 358678051229236 olåst med ej original laddare och fodral
Spelkonsol, Nintendo Wii U, 32GB, modell: WUP-101 Snr:FEH11152862 repigt med GamePad Wii U, modell: WUP-010 Snr:JEH105280178 repigt i konsollen sitter spelet Super Smash Bros. Ej med på visning.
Nintendo 3DS XL Snr:SEF114324504 repig med laddningskabel och ett spel Pokemon inte återställd
Armbandsur Champion Spider Sport quartz Ø 43mm datum rostfritt stål viklås sapphire glas cronograf modell: C3347 smårepig på länken
Tavla / Bricka Original av Stig Erinder baksida är det en grattis hälsning från arbetskamraterna med flera namnunderskrifter
tavla med ram motiv kattuggla i blyerts singerad Stig Erinder -77 H:39,5 cm B:31,5 cm lös i skarvarna
Teckning i blyerts med pappersram med räv motiv signerad Stig Erinder -1978 H:27,5 B:35 cm
Kaffe skedar 12 st stämplade S830 MEMA L V10 i ask 193,6g Made in Sweden Club Royale