1121 - 1140 av 1 234
1...565758...62 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 mars 2018

Klubbad för

Armband 18K 19cm 29,3g

Utrop: 9 500 kr

Halsband Pansar 18K 42cm 3,8g

Utrop: 1 200 kr

Ring med sten 18K Ø18 Brv 0,9g

300 kr

Utrop: 375 kr

Ring Bismarck 18K Ø18¾ 1,3g

Utrop: 600 kr

Halsband Ankar 14K 49cm 1,9g

Utrop: 450 kr

Hänge 18K 0,2g

75 kr

Utrop: 100 kr

Örhängen ett par med pärlor 18K Brv 1,6g

Utrop: 750 kr

Hänge med sten 18K Brv 1,1g

Utrop: 500 kr

Ring med stenar 18K Ø16 Brv 2,3g

Utrop: 900 kr

Klackring 18K svagt graverad Ø19¼ År 1972 8,3g

2 100 kr

Utrop: 2 500 kr

Parti guld 14K trasigt/defekt 4,6g

Utrop: 1 100 kr

Halsband gles Pansar med stav 18K 43,5cm defekt lås, 6,1g

Utrop: 1 800 kr

Hänge 18K med pärla och diamanter 13xca0,01ct Brv 1,9g

Utrop: 1 000 kr

Parti silver, graverat/defekt 90,5g

Utrop: 425 kr

Hänge med bärnsten silver, L:5,5cm B:4cm Brv 13,5g

350 kr

Utrop: 225 kr

Halsband Ärtlänk S835 60cm 11,8g

150 kr

Utrop: 200 kr

Longines 18K läderarmband, automat, Safirglas, 34 mm, Boett nr. 18495174, defekt, repor/nagg i boett. Orginalask med kartong

3 800 kr

Utrop: 4 500 kr

Klockor Michael Kors

Michael Kors Parker modell MK-5896 Borstat/polerat roséguldstonat stål med stenar i boett. 39mm, Armband med resinplast och rosefärgat armband i stål. Box och manual.

1 400 kr

Utrop: 600 kr

Väska Michael Kors Jet Set Travel large saffiano läder svart, 36x25x15, detaljer i gulmetall. Snr 30t3gtv7l

1 100 kr

Utrop: 950 kr

Väska Michael Kors Jet Set Travel beige medium saffiano läder nr: 30t5gtvt2l 29x47x15cm, fläckar insida samt utsida

650 kr

Utrop: 750 kr