Avslutad | Pant – Tisdag 27 mars 2018
Klubbad för
Longines 18K läderarmband, automat, Safirglas, 34 mm, Boett nr. 18495174, defekt, repor/nagg i boett. Orginalask med kartong
Klockor Michael Kors
Michael Kors Parker modell MK-5896 Borstat/polerat roséguldstonat stål med stenar i boett. 39mm, Armband med resinplast och rosefärgat armband i stål. Box och manual.
Väska Michael Kors Jet Set Travel large saffiano läder svart, 36x25x15, detaljer i gulmetall. Snr 30t3gtv7l