1081 - 1100 av 1 423
1...545556...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 februari 2018

Klubbad för

Målning olja på duk Helmer Osslund 1866-1938 Torneträsk 53x65cm inramad

Parti silver S830 32,5g missfärgat

125 kr

Utrop: 125 kr

Ljusstakar ett par kontrollstämplat silver med bottenfyllning brv216,1g en skadad H7cm

300 kr

Utrop: 375 kr

Akvarell Rudolf Carlborg 1892-1963 signerad daterad 1944 32x35cm inramad 46x51,5cm

175 kr

Utrop: 200 kr

Dator ASUS E402N snrH3N0CV15L76013B med laddare lösen:0000 repigt lock

600 kr

Utrop: 400 kr

GPS navigator Garmin 56LMT snr3AB002075 med USB sladd repig

325 kr

Utrop: 50 kr

Klockor Michael Kors

Michael Kors Damur Ø36mm JetSet MK-5083 quartz/går ej kronograf datum

Fritid Övrigt

Handväska Michael Kors med axelrem utan dustbag bruksskick

Surfplatta Sony Experia tablet Z2 snr35294506-073757-4 utan laddare

950 kr

Utrop: 800 kr

Hänge 18K 1g "D"

Utrop: 300 kr

Hänge 18K 4,3g tvåfärgat med stenar

Utrop: 1 800 kr

Halsband 18K 4,2g 42cm

Utrop: 1 500 kr

Ring 18K 5g tvåfärgad Ø18

Utrop: 2 200 kr

Parti guld 18K 5,3g med stenar skadat

Utrop: 1 600 kr

Hänge 18K 1,5g tvåfärgad Fjäril med stenar

Utrop: 550 kr

Hänge 14K 3g vitguld med stenar

Utrop: 600 kr

Örhängen ett par 14K 4,6g vitguld med stenar

Utrop: 900 kr

Ring 14K 6,4g med stenar skev

Utrop: 1 400 kr

Örhängen ett par 9K 1,6g med stenar

125 kr

Utrop: 150 kr

Parti guld 18K 5,3g

Utrop: 1 600 kr