Färglitografi oinramad Bernt-Rune Jäverbrant -89 33,5x46cm
Utrop: 75 kr
Färglitografi oinramad Björn Lindroth 1931-99 num 147/360 35x51cm
Färglitografi oinramad Björn Lindroth 1931-99 num 30/360 36x51,5cm
Färglitografi oinramad Björn Lindroth 1931-99 num 87/360 36x51cm
Färglitografi oinramad James Thackery "Leeds castle" num 92/360 34x50cm
Utrop: 50 kr
Färglitografi oinramad Göran Hahne num 191/360 35x54cm skadad
Färglitografi oinramad Göran Hahne num 19/360 35x54cm
Färglitografi oinramad Göran Hahne num 122/360 35x54cm
Grafiskt blad Marcel Genay 197/250 signerad 37,5x60cm
Grafiskt blad Marcel Genay 66/179 signerad 38x60cm
Grafiskt blad Marcel Genay 83/150 "le dragon Bateau phare" signerad 44,5x58cm
Grafiskt blad Marcel Genay 59/250 signerad 37,5x60cm
Grafiskt blad Marcel Genay 1/250 signerad 37,5x60cm
Grafiskt blad Marcel Genay 55/120 signerad 29,5x42cm
Grafiskt blad Marcel Genay 59/120 signerad 29,5x42cm
Grafiskt blad Marcel Genay 53/120 signerad 29,5x42cm
Målning på pannå B Hansson-Böe 1900-1987 motiv 22,5x33,5cm inramad 40x50cm
Målning blandteknik Bia Peterson 1916-okänt med ram 63x42cm
Etsning sign a.Tallberg 1860-1928 "Öldrickaren" inramad 46x57cm gulnad
Grafiskt blad signerad HS Mungekar 35,5x53cm inramad 55x72,5cm
Tisdag 27 feb 2018