Avslutad | Pant – Tisdag 27 februari 2018
Mobiltelefon Sony Xperia Z3, med laddar och fodral i orginalkartong, låst till 3, IMEI: 355188067341655
ONSA 14K, manuell incabloc, diakrans 12xca0,02ct, 20mm, med integrerat armband 14K bruttovikt 38,07g, med skadad ask
BREITLING, B-1, Chronometre, Cal 68, Serie nr. 0672, Ref nr. A68062, kronograf, 43 mmØ, stål, quartz, safirglas, analog/digital, alarm, timer, Fighterlänk, viklås, cert 1998
Klockor Raymond Weil
RAYMOND WEIL, Sport, Ref nr. 8100, Snr. V770632, stål, quartz, 43mm, safirglas, datum, viklås, cert-2012
TAG Heuer, Refnr. WAC1214, Snr. CJ6150, quartz, 37mm, diakrans 120xca0,006ct, box ej komplett
Handväska Louis Vuitton City Steamer with pockets M43289, snr.FO4126, Pre Fall 2016, 31,5x9,5x25,5cm, lås i tygpåse, dustbag originalkvitto samt kvitto från Affordable Luxury medföljer
Litografier oramade 6st (2st P.T 56x44cm,1st E.A 44x31) av Göran Hahne 3 st numrerade 231/360 ,131/360, 355/360 45x 64cm, 64x45cm, 44x30cm