201 - 220 av 1 423
1...101112...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 februari 2018

Klubbad för

Parti silver 73,1g med stenar

400 kr

Utrop: 250 kr

Örhängen, ett par med stenar S925 5,8g

125 kr

Utrop: 125 kr

Örhängen, ett par S925 10,0g

200 kr

Utrop: 250 kr

Örhängen, ett par med stenar S925 8,7g

200 kr

Utrop: 200 kr

Örhängen, ett par med stenar S925 9,3g

125 kr

Utrop: 125 kr

Örhängen, ett par med stenar S925 5,7g

325 kr

Utrop: 100 kr

Örhängen, ett par S925 6,9g

150 kr

Utrop: 150 kr

Örhängen, ett par med stenar S925 1,7g

50 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen, 4 par S925 5,1g med stenar

100 kr

Utrop: 125 kr

Örhängen, ett par S925 5,1g

100 kr

Utrop: 125 kr

Örhängen, ett par 18K 2,3g

600 kr

Utrop: 700 kr

Parti bijouterier 85,3g

75 kr

Utrop: 50 kr

Smyckesskrin med flertal lådor och fack, röd, stötskador

225 kr

Utrop: 50 kr

Collier, Efva Attling "Chain & Stars necklace" 18K vitguld 37,1g 44cm med dia 306xca0,01ct, med orginaletui

36 000 kr

Utrop: 44 000 kr

Fiskgafflar och fiskknivar, 16st, nysilver, C.G. Hallström, 169mm/200mm

450 kr

Utrop: 150 kr

Kaffeservis, Royal Copenhagen modell Musselmalet, 10 Kaffekoppar, 10 Kaffefat, 10 Assiettter och 1 Sockerskål med lock (nagg)

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Läsplatta Apple Ipad Pro 9,7 inch Gold 32GB, modell: A1673, nyskick, med orginalkartong och laddare, snr: DMPT94B3H1MD

3 400 kr

Utrop: 3 000 kr

Läsplatta Samsung Tab 3, modell: GT-P5210, med laddare (ej orginal), snr: R22DB0B4V5A

600 kr

Utrop: 600 kr

Systemkamera Canon EOS 1200D med objektiv Canon EFS 18-55mm och laddare, snr kamera: 273074013520, snr objektiv: 4031122416

850 kr

Utrop: 600 kr

Objektiv Canon EFS 55-250mm, saknar linsskydd, snr: 4031122416

750 kr

Utrop: 600 kr