481 - 500 av 1 262
1...242526...64 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 februari 2018

Klubbad för

Ring 18K 1,9g med odlad pärla Ø6,3mm Ø17¾

Ring 18K 2,5g med sten Ø18

Ring 18K 3,1g Ø17¾

Ring 18K 4,3g med stenar Ø18

Parti guld 18K 10,3g skadat

Ring 14K 1,6g skadad

Halsband 18K 1,6g Pansar 42,5cm

Parti guld 18K 27,5g skadat

Figurin, Gustavsberg, Lisa Larson, Dora, höjd: 27cm

Figurin, Gustavsberg, Lisa Larson, Beata, längd: 19cm

Figurin, Gustavsberg, Lisa Larson, Tiger, ur serien Afrika, längd: 27cm

Figurin, Gustavsberg, Lisa Larson, ur serien Världens barn, höjd: 14cm

Figurin, Gustavsberg, Lisa Larson, ur serien "All världens barn", höjd: 10cm

Figurin, Gustavsberg, Lisa Larson, Ringo, höjd: 10,5cm, tillverkningsskador

Figurin, Gustavsberg, Lisa Larson, Emma, tillverkningsvariationer, höjd: 16cm

Figurin, Gustavsberg, Lisa Larson, Pelle, limmat ben, höjd: 20cm

Figurin, Gustavsberg, Lisa Larson, Malin, höjd: 18cm

Grafiskt blad, Mats Pehrson (1958- ), numrerat 4/25, 64x47cm, i ram

500 kr

Utrop: 600 kr

Blandteknik, Anders Wallin (1953- ), signerad, daterad 2007, 25x31cm, i ram

2 700 kr

Utrop: 600 kr

Målning, olja på duk, Helge Lundström (1923-2011), Strand Sandhammaren, daterad -82, 19x28cm, i ram

950 kr

Utrop: 125 kr