501 - 520 av 1 262
1...252627...64 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 februari 2018

Klubbad för

Örhängen 1 par 18K 0,9g, vitguld, med diamanter 2xca.0,02ct

1 100 kr

Utrop: 425 kr

Hänge 18K 0,4g, vitguld, med diamant 1xca.0,05ct

250 kr

Utrop: 300 kr

Halsband Venezia 18K 2,1g 37,5cm

550 kr

Utrop: 700 kr

Grafiskt blad, Örjan Sätre (1952- ), numrerad 129/157, 38x57cm, i ram

300 kr

Utrop: 300 kr

Grafiskt blad, Caroline af Ugglas (1972- ), signerat, numrerat 10/75, självporträtt, 68x45cm, i ram

2 100 kr

Utrop: 750 kr

Figurin, Lisa Larson, Lotta, höjd: 17,5cm, krackelering i ansiktet

Vas, Gustavsberg, Lisa Larson, Varité, höjd: 16,5cm

Keramiktavla, Gustavsberg, Lisa Larson, 27x29cm

Vas, Holmegaard, Otto Brauer, saknar etikettmärkning, höjd: 25cm

550 kr

Utrop: 600 kr

Högtalare, Harman/Kardon, Onyx Studio, snr.FC0008-0016987, med laddare. Ej med på visning

650 kr

Utrop: 550 kr

Figurin, Gustavsberg, Lisa Larson, Lejon, fläckar i ansiktet, höjd: 14,5cm

350 kr

Utrop: 425 kr

Keramiktavla, Lisa Larson, fåglar och blommor, 22,5x22,5cm

750 kr

Utrop: 850 kr

Kaffeskedar 12st. S830 173,0g 120mm, i ask

550 kr

Utrop: 700 kr

Mugg S830 51,3g, repor, bucklor, höjd: 9cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Sockertång S830 13,1g 86mm

50 kr

Utrop: 75 kr

Kaktång S830 43,6g 170mm

150 kr

Utrop: 200 kr

Bordsskedar 4st. S830 190,1g 180mm, Olga

Utrop: 750 kr

Kaffesked S830 9,8g 116mm

25 kr

Utrop: 50 kr

Moccaskedar 2st. S830 15,0g 101mm, repiga

50 kr

Utrop: 75 kr

Mobiltelefon, Samsung Galaxy S6 Edge, modellnr.SM-G925F, imei:359521062182045, 32GB, kantstött, sprickor i skärmen, med fodral och laddare (ej original)

950 kr

Utrop: 600 kr