1561 - 1580 av 1 763
1...787980...89 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 januari 2018

Klubbad för

Parti guld 18K skador finns 5,0g

Utrop: 1 500 kr

Armband 18K X-länk med stav 19,5cm 25g

Utrop: 8 000 kr

Örhängen 18K ett par repor 0,5g

150 kr

Utrop: 150 kr

Klackring 18K repig sten Ø23 8,1g

Utrop: 2 400 kr

Parti guld 18K skador och gravyr finns 16,5g

Utrop: 5 000 kr

Parti guld 21K skador finns 29,4g

Utrop: 10 200 kr

Parti guld 18K skador finns 15,4g

Utrop: 4 600 kr

Ring 23K graverad 4,0g

Utrop: 1 500 kr

Klockor Elgin

Fickur Elgin oädel metall nr 4458103 graverad

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Hänge 18K 1,0g

Utrop: 450 kr

Hänge 14K skadad 0,5g

Utrop: 125 kr

Hänge 18K lila sten 6,5g

Utrop: 2 700 kr

Parti guld 18K skador finns 33,6g

Utrop: 10 200 kr

Ring 23K graverad 4,0g

Utrop: 1 500 kr

Parti guld 18k skador och gravyr finns 26,6g

Utrop: 8 000 kr

Halscollier 14K 41cm skador finns 9,2g

Utrop: 2 100 kr

Parti guld 18K skador finns 9,9g

Utrop: 3 000 kr

Länkbit 18K 2,1g

Utrop: 600 kr

Parti guld 18K skador och gravyr finns diamanter tot 0,17ct 31,0g

Utrop: 9 600 kr

Ring 23K graverad 3,6g

Utrop: 1 400 kr