Avslutad | Pant – Tisdag 2 januari 2018
Klubbad för
Mobil Samsung Galaxy S7 Edge 32GB med laddare i kartong olåst imei:353556087506402
Väska Michael Kors modell Hamilton medium, svart Saffianoläder med gulddetaljer. Förstäkt söm höger
iPad Air2, Apple modell MH1C2KN/A i kartong, saknas laddare. IMEI: 356966069192732
Klockor Gant
Gant, armbandsur nr1140 Park Hill. 32mm, vit urtavla, mineralglas (repigt) brunt läderarmband (bruksslitage) samt box.
Tändare ST Dupont gulmetall med röd lack (skador i lacken) Behöver gas. 3,5x4,5x1,3cm Snr 10IRL75
Seiko Chronograph. Modell: 6T63-00G0 stål, quartz, datum, repigt mineralglas, viklås i stål(repigt)