1501 - 1520 av 1 588
1...757677...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 januari 2018

Klubbad för

Mobil Samsung Galaxy S7 Edge 32GB med laddare i kartong olåst imei:353556087506402

2 500 kr

Utrop: 2 300 kr

Väska Michael Kors modell Hamilton medium, svart Saffianoläder med gulddetaljer. Förstäkt söm höger

800 kr

Utrop: 750 kr

iPad Air2, Apple modell MH1C2KN/A i kartong, saknas laddare. IMEI: 356966069192732

2 000 kr

Utrop: 1 800 kr

Klockor Gant

Gant, armbandsur nr1140 Park Hill. 32mm, vit urtavla, mineralglas (repigt) brunt läderarmband (bruksslitage) samt box.

325 kr

Utrop: 350 kr

Solglasögon Ray-Ban Chris Brown RJ9061S 7006/73 49-15 Junior med etui samt putsduk

300 kr

Utrop: 250 kr

Parti silver, skadat/defekt Brv 420,7

Utrop: 1 800 kr

Tändare, St Dupont, gulmetall blå lack, 3,5x4,5x1,3cm lite repor. Snr 1J0GD80

750 kr

Utrop: 600 kr

Tändare ST Dupont gulmetall med röd lack (skador i lacken) Behöver gas. 3,5x4,5x1,3cm Snr 10IRL75

550 kr

Utrop: 350 kr

Tändare St Dupont Vegas Robaina R0304 gulmetall 6x3,5x1cm

1 100 kr

Utrop: 1 100 kr

Seiko Chronograph. Modell: 6T63-00G0 stål, quartz, datum, repigt mineralglas, viklås i stål(repigt)

300 kr

Utrop: 300 kr

iPad 3:e generation Apple modell A1416 16Gb, defekt laddare. Snr DMPHHGCVDJ8T

650 kr

Utrop: 550 kr

Örhängen ett par med diamanter 18K 2xca0,005ct saknar stopp Brv 0,5g

225 kr

Utrop: 200 kr

Ring med sten 18K Ø17 År 1946 Brv 2,8g

Utrop: 1 100 kr

Halsband Silver 44,5cm 43,3g

Utrop: 500 kr

Brosch Silver Ø8,5cm 52,6g

Utrop: 600 kr

Armband S925 20cm 50,3g

450 kr

Utrop: 550 kr

halsband Figaro S925 med emalj 42cm Brv 6,9g

300 kr

Utrop: 100 kr

Manschettknappar ett par Silver 6g

Utrop: 125 kr

Armring S925 stel med öppen skena Ø6cm 71,1g

Utrop: 550 kr

Armring Silver öppningsbar Ø6cm 7,3g

75 kr

Utrop: 100 kr