1481 - 1500 av 1 588
1...747576...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 januari 2018

Klubbad för

Ring 23K med diamanter 5xca0,02ct, graverad, Ø16½, Brv 4,8

Utrop: 1 900 kr

Ring med Camé, Silver, trasig sten, skev skena Brv 2,9g

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring med sten S835 förgylld, Ø16 Brv 7,8g

175 kr

Utrop: 150 kr

Puderdosa Silver S835, innehåll finns (ljust puder) Ø9cm Brv 118,3g

500 kr

Utrop: 300 kr

Parti silver med sten, skadat/defekt Brv 34,7g

Utrop: 150 kr

Halsband Rävsvans S925 41,5cm 8,2g

100 kr

Utrop: 125 kr

Armband Bismarck S830 20cm 23,6g

Utrop: 375 kr

Hänge S925 Sterling 7,5g

Utrop: 200 kr

Armband Rävsvans S925 18,5cm 3,4g

175 kr

Utrop: 75 kr

Hänge Silver 0,8g

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge med sten S925 Brv 10,2g

450 kr

Utrop: 225 kr

Hänge med sten S835 Brv 3,9g

150 kr

Utrop: 100 kr

Halsband Venezia S925 42,5-45cm 4,5g

Utrop: 75 kr

Armband Cordell S925 18,5cm 5g

75 kr

Utrop: 100 kr

Halsband S925 43,5cm 4g

150 kr

Utrop: 75 kr

Halsband Venezia S835 50,5cm 5,4g

Utrop: 100 kr

Digitalkamera D10 modell:DS6031 snr:1530503532 med Canon Zoom Lens EF 28-80 mm 1:3.5-5.6 II med batteri-laddare samt fjärrkontroll

800 kr

Utrop: 2 200 kr

Motorcykel ställ Berik Alien X8 Jacka läder med byxor storlek 48 bruksslitage . Väska ingår

150 kr

Utrop: 1 000 kr

Kosta Boda Make-Up serien Läppstift Åsa Jungnelius H:13 cm repa på stift

250 kr

Utrop: 150 kr

Kosta Boda Make-Up serien Nagellack Åsa Jungnelius H:12,5 cm

275 kr

Utrop: 150 kr