Ring 18K 8,2g med skrift, små skador
Utrop: 2 400 kr
Hänge 18K 11,6g, defekt
Utrop: 3 400 kr
Parti Guld 18K 12,9g med stenar, defekt
Utrop: 3 800 kr
Ring 18K brv 9,1g med stenar, repig, aning skev
Utrop: 2 700 kr
Armband 18K 6,2g 18cm vitguld med stenar, aning skev
Utrop: 1 800 kr
Armband 18K 10,4g trasig, saknar länk
Utrop: 3 000 kr
Halskedja 18K 3,8g, defekt lås
Utrop: 1 100 kr
Parti Guld 18K brv 43,0g defekt
Utrop: 12 600 kr
Halskedja 21K 3,3g defekt
Armband 14K 6,6g, små skador
Utrop: 1 500 kr
Armband 18K 6,3g, sliten och skev
Parti Guld 21K brv 14,5g defekt
Utrop: 4 700 kr
1 udda Örhänge 21K brv 1,5g med stenar, defekt
Utrop: 500 kr
1 udda Örhänge 18K 2,3g med stenar, defekt
Utrop: 700 kr
Parti Guld 18K brv 8,4g, slitet och graverat
Halskedja Pansar 18K 10,5g 51cm
Utrop: 3 200 kr
Örhängen 21K brv 2,6g, skeva, ostämplade
Utrop: 850 kr
Hänge 18K 0,4g med diamant 1xca0,04ct
Utrop: 200 kr
Ring 14K 2,7g med diamanter, skev
Utrop: 600 kr
Tisdag 19 dec 2017