601 - 620 av 1 908
1...303132...96 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 december 2017

Klubbad för

Ring 18K 3,0g Ø17¼ vitguld med diamanter 2xca0,02ct och odlad pärla

Utrop: 1 400 kr

Ring 18K 4,5g Ø17¼ vitguld med diamanter, ostämplad

1 400 kr

Utrop: 1 400 kr

Ring 18K 3,0g Ø17½ vitguld med grön sten och diamanter 2xca0,05ct

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Ring 18K 7,2g Ø17¾ vitguld med diamanter 10xca0,01ct

Utrop: 3 300 kr

Ring 18K 3,8g Ø18 tvåfärgad med diamanter 5xca0,01-0,02ct

Utrop: 1 700 kr

Armband 18K 8,4g defekt

Utrop: 2 400 kr

Halskedja 18K 1,9g defekt

450 kr

Utrop: 550 kr

Hänge 18K brv 0,8g med sten

Utrop: 250 kr

Örhängen 1 par 14K små skador

Utrop: 900 kr

Örhängen 1 par 18K 8,1g, tvinnade Creoler, skeva stift

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Halskedja 18K 8,0g trasig

Utrop: 2 300 kr

Parti Guld 14K brv 10,5g defekt

Utrop: 2 300 kr

Halskedja Ankar 18K 2,9g 56cm

Utrop: 850 kr

Örhängen 1 par 14K 10,0g defekta

Utrop: 2 300 kr

Klackring 18K 5,8g med liten diamant, skev

Utrop: 1 700 kr

Klackring 18K 4,7g med sten, graverad, slitna stämplar

Utrop: 1 400 kr

Armband Pansar 18K 13,7g 21,5cm

Utrop: 4 400 kr

Parti Guld 14K brv 10,3g med stenar, defekt

Utrop: 2 300 kr

Parti Guld 18K 1,0g med sten, defekt

Utrop: 275 kr

Halskedja 14K 6,3g, defekt

Utrop: 1 400 kr