Avslutad | Pant – Tisdag 12 december 2017
Klubbad för
Foto, Lennart Nilsson (1922-2017), daterad 1984, ca.55x50cm, fläckar, ytslitage, med dedikation
Teckning, tusch på papper, Jesper Waldersten (1969- ), Tjuvlyssningen:1, ur 365, mått 38x55cm, i ram
Konst Skulpturer
Skulptur, brons på träsockel, Martin Holmgren (1921-1969), "Former invid landskap", monogramsignerad, 1/1, höjd: 23cm