1121 - 1140 av 1 511
1...565758...76 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 december 2017

Klubbad för

Armband mönstrat S925 L: 19 cm 6,2g

25 kr

Utrop: 50 kr

Armband oxiderat S925 L: 18 cm 7,2g

50 kr

Utrop: 50 kr

Armband S925 L: 20 cm 22,2g

Utrop: 150 kr

Armband S925 L: 19 cm 7,2g

50 kr

Utrop: 75 kr

Armband Silver L: ca 22 cm 76g

350 kr

Utrop: 400 kr

Armring S925 Ø 6,3 cm 29,8g

150 kr

Utrop: 200 kr

Armband S925 Ø 6,3 cm 23,5g

150 kr

Utrop: 200 kr

Hänge vädur S925 Ø 1,1 cm 2,2 g

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring S830 Ø 18 2,9g

50 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 Ø19 1,1g

Utrop: 50 kr

Ring S925 Ø 16,5 3g

Utrop: 75 kr

Halsband S925 44,5cm 36,9g

Utrop: 425 kr

Halsband Pansar 18K 43cm 1,7g

450 kr

Utrop: 550 kr

Hänge 18K defekt 0,5g

125 kr

Utrop: 150 kr

Armband 18K 19,5cm 14,3g

Utrop: 4 700 kr

Örhängen ett par creoler 18K Ø2,5cm 5,7g

Utrop: 2 500 kr

Armbandsur Omega De Ville automatic 18K Ø29mm armband 18K 18,5cm, behov av service, Boett nr:151 8371 036 Brv 73,5g

Utrop: 20 500 kr

Ljusstakar ett par i mässing märkta Bergsbo Monsas 1984 H:18 cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Armbandsur Champion Outlander chronograf , datum , quarts , stållänk , viklås modell: C1097 Ø 40mm smårepor på glaset

225 kr

Utrop: 200 kr

Klackring 14K (Felstämplad stämpel 18K), med gravyr "Robin"Ø16¾ 2,7g

Utrop: 600 kr