761 - 780 av 960
1...383940...48 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 november 2017

Klubbad för

Ring 18K 2,1g med diamant ca0,27ct Ø17¼

2 400 kr

Utrop: 2 200 kr

Armband 21K 19,4g 19cm

Utrop: 6 400 kr

Ringar 2st 18K 12,2g vitguld graverade

Klockor Laco

Lacoste Herrur Ø45mm LC.61.1.29.2424 5.636.428 quartz med gummiarmband

Halsband 21K 44,5g 44cm

Utrop: 14 800 kr

Halsband 18K 17,7g doserad Bismarck

Utrop: 5 700 kr

Armband 18K 12,4g Pansar 21cm

Utrop: 4 000 kr

Ring 9K 1,8g med diamant ca0,25ct Ø16½

1 400 kr

Utrop: 1 100 kr

Armband 18K 10,6g X-länk med stav 18,5cm

Utrop: 3 400 kr

Halsband 18K 11,5g tvåfärgat 44cm

Utrop: 3 600 kr

Halsband 18K 5,2g 50cm

Utrop: 1 700 kr

Örhängen ett par 18K 1,6g

Utrop: 750 kr

Örhängen ett par 18K 3,4g tvåfärgade

Utrop: 1 600 kr

Hänge 18K 0,9g med diamanter 3xca0,005ct

Utrop: 425 kr

Hänge 18K 0,7g Kors med stenar

Utrop: 300 kr

Hänge 18K 0,4g skadat

Utrop: 125 kr

Akustisk gitarr Yamaha, modell: LS6, snr: QNK050075, med fishman-mic, kroppen repig och stötskadad, i hårt fodral

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Akustisk gitarr Washburn, med mic, modell: WJ7SCE BM, stålsträngad, inbyggd stämapparat, snr: CC130205376, med stativ, i mjukt fodral

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Elektronik Musik

Högtalare 2st, Yamaha, modell: DXR-10, bruksskick, med en elkabel, (snr: EESK01064, EESK01054) . Ej med på visning.

4 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Akrylmålning på pannå, signerad: Kristian Krokfors (1952-) , motivmått: 40,5cm X 30,5cm, i träramar

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr