1 - 20 av 960
123...48 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 november 2017

Klubbad för

Akustisk gitarr, Yamaha FG-340, snr.1217332, repor, stötskador, i mjukt fodral

950 kr

Utrop: 425 kr

Högtalare, Marshall Stanmore, snr.150206664, med AUX-sladd och strömkabel. Ej med på visning.

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Rödvinsglas 2st. Iittala, Essence, design Alfredo Häberli, höjd: 23cm, i kartong

150 kr

Utrop: 100 kr

150 kr

Utrop: 100 kr

150 kr

Utrop: 100 kr

150 kr

Utrop: 100 kr

Rödvinsglas 2st. Iittala, Essence, design Alfredo Häberli, ett glas med nagg, höjd: 23cm, i kartong,

125 kr

Utrop: 50 kr

Ljuslykta, Orrefors, repor, längd: 13cm, höjd: 5cm

Utrop: 125 kr

Utrop: 125 kr

Supkoppar 2st. Skultuna, design Pierre Forsell, höjd 3cm, diamater 6cm, repiga, i originalask

150 kr

Utrop: 125 kr

Träfigur, design Kay Bojesen, modell Sångfågel Peter, höjd: 15cm, avskavd färg, stötskador

300 kr

Utrop: 350 kr

Hörlurar 1 par, Bose Quietcomfort 35, snr.072546Z70496210AE, med tillbehör, i originalkartong

2 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Servettring S830 17,9g, graverad

Utrop: 75 kr

Moccaskedar 5st. S925 73,4g 108mm, repiga

Utrop: 350 kr

Moccaskedar 12st. S830 95,5g 92mm, Rosen, i ask

350 kr

Utrop: 375 kr

Moccaskedar 6st. S830 47,6g 98mm, i ask

150 kr

Utrop: 200 kr

Kobratelefon, höjd: 21,5cm, ytliga repor

225 kr

Utrop: 100 kr

Musikinstrument Träblås

Kornett, Tromba, plast, skador

225 kr

Utrop: 450 kr

Parti silver S830 1426,4, skadat, graverat, år 1801-1959

Utrop: 5 600 kr

Armband Pansar S925 72,6g 22cm, repigt

350 kr

Utrop: 425 kr