Avslutad | Pant – Tisdag 28 november 2017
Klubbad för
Akustisk gitarr, Yamaha FG-340, snr.1217332, repor, stötskador, i mjukt fodral
Högtalare, Marshall Stanmore, snr.150206664, med AUX-sladd och strömkabel. Ej med på visning.
Rödvinsglas 2st. Iittala, Essence, design Alfredo Häberli, ett glas med nagg, höjd: 23cm, i kartong,
Supkoppar 2st. Skultuna, design Pierre Forsell, höjd 3cm, diamater 6cm, repiga, i originalask
Träfigur, design Kay Bojesen, modell Sångfågel Peter, höjd: 15cm, avskavd färg, stötskador
Hörlurar 1 par, Bose Quietcomfort 35, snr.072546Z70496210AE, med tillbehör, i originalkartong