Avslutad | Pant – Tisdag 28 november 2017
Laptop Mac Pro Modell A1707 ,6GHz i7-6700HQ, 15", 16GB GDDR5 RAM, intel HD530 (1536MB), 256GB SSD, OS Sierra 10,12,3, "touch-bar", laddare, gott skick (endast små repor) saknar kartong Snr:C02SMCMNGTFL
Cykeldel: Styre MTB kolfiber ENVE SWP Sweep, Längd 680mm, fattning 31,8mm 158g stötskada Snr:300-1000-026
Elektronik Musik
Högtalare, ett par DC10 Audio Berlin USA 8 Ohms H:35cm nysckick i kartonger. Ej med på visning.
Kuvertväska rödguld/vitguld med spegel (trasig/spräckt vikten på spegeln 29,1g) väskan något bucklig 18K Brv 384,7g
Visa varaKlockor Breitling
BREITLING Chronometre Aerospace EVO 43mm SuperQuartz multifunktion, safirglas, Co-Pilot UTC (ref: E80172), boett & länk Professional III titan, Ref: E79363, Ser.nr: 1791211, komplett med box & elektroniskt cert 2015, etui, ytterkartong. nyskick!
Klockor Rado
RADO, diaStar, ceramica, 28x25mm, quartz, integrerad originallänk, REF 152.0332.3 S/N 39605108, datum, safirglas, utan tillbehör.
Armbandsur Rolex Oyster Perpetual Datejust Pink Flower Arabic Ref: 116200, stål, automat, datum, safirglas, Ø36mm, Oysterlänk extra länkbitar, fint skick med box & cert 2010 (sverige), Ser.nr: V992739. ytterkartong.
Läsplatta Apple Ipad Pro Modell: MLMN2KN/A Snr: DMPRG4WXH1M9 i gott skick i kartong icloudlåst
Tavla, pastell, märkt "TB" (Tor Bjurström), ca 65x50, guldfärgad ram.
Visa varaMusikinstrument Gitarrer
Elgitarr, Gibson SG, svart, 2011, SN:119410601, med Gibson-etui, dokumentation, repig.
Litografi Uno Vallman (1913-2004): "Barn i maskinåldern" signerad och daterad 1958 74/260 inramad 58x60cm