Avslutad | Pant – Tisdag 7 november 2017
Örhängen, ett par, came med vita stenar, L 2,7cm, krokmekanism förgyllt silver S925 8,6g
Glasögon, Chanel, 2026 C127 54 19 130, L6334350, glas med styrka, i originaletui, putsduk
Ring 18K 5,3g vitguld Ø18 med briljantslipade diamanter 21xca0,023ct (tot. 0,50ct) ca C-Cr/SI-P, en sten skadad och en annan med nagg
Omega, Seamaster Professional, "Americas Cup" Limited edition 8353/9999, herrur, automat, stål, 47mm, datum, heliumventil, Serienr: 80005382, Refnr: 2533.50.00, med certifikat maj 2002, box och ytterkartong
Klockor Chanel
Chanel, Première chain, damur, quartz, 20x26,1mm, flätad länk i guldpläterat stål och läder, Serienr: A.R78527, med box
Klockor Georg Jensen
Georg Jensen, Torun Vivianna, damur, stål, safirglas, spegelurtavla, quartz, integrerad stållänk strl M, 27mm, Serienr: 56153, Refnr: 336, i box
Klockor Georg Jensen
Georg Jensen, designad av henning Koppel, herrur, 38mm, automat, kronograf, datum, stål, läderband, viklås, Serienr: 000514, Refnr: 307, med certifikat januari-2014, box, ytterkartong
Pumps, Tiger of Sweden, CA30410, skinn, stl: 38, klack: 10cm, platå: 2cm, mindre skador och missfärgningar
Armring, Marc Jacobs, "Bone Bangle Bracelet", metall, diameter ca 6,6cm, ej öppningsbar
Pärlcollier oknutet med infärgade lila skimrande odlade sötvattenspärlor ca 41cm