1221 - 1240 av 1 355
1...616263...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 november 2017

Klubbad för

Halsband 14K 49,5cm 3,3g

600 kr

Utrop: 750 kr

Parti guld 14K 2st graverade armband 3,7g

Utrop: 850 kr

Halsband Pansar 18K trasigt lås 11,2g

2 700 kr

Utrop: 3 200 kr

Ring 18K tvåfärgad, sliten Ø20½ 6,2g

Utrop: 1 800 kr

Hänge 18K "tacka" 3,2g

Utrop: 1 400 kr

Halsband Pansar 18K 55,5cm 8,7g

Utrop: 2 800 kr

Örhängen ett par med sten 21K Brv 2g

Utrop: 650 kr

Ring 21K Ø17½ 2,7g

Utrop: 1 000 kr

Ring 21K Ø18¾ 3,1g

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Glasfat "Tulipa" Ulrica Hydman-Vallien Kosta Boda Ø 33cm

175 kr

Utrop: 200 kr

Armbandsur Amant Atlantis 5 ATM quartz läderarmband safirglas med box

500 kr

Utrop: 600 kr

Armbandsur Amant Roma quartz datum läderarmband med viklås 5 ATM nyskick sapphire glas cert och box

550 kr

Utrop: 600 kr

Klockor Casio

Armbandsur Casio alarm chrono 3298 A168 digital metallänk

175 kr

Utrop: 150 kr

Mobil Apple Iphone 7 black 128Gb Ny i obruten förpackning inköpt 2017-07-19 kvitto medföljer operatör 3 imei 355316088982559

3 900 kr

Utrop: 4 000 kr

Mobil Samsung Galxy S5 olåst med laddare o skadad USB kabel bruksslitage laddningslucka saknas imei 353801062294586

1 100 kr

Utrop: 500 kr

Mobil Apple Iphone 7A1778 32Gb operatör okänd lösenkodslåst med laddare och USB kabel imei 355325086044528

2 700 kr

Utrop: 2 500 kr

Parti guld 18K 2st graverade ringar varav en tvåfärgad med stenar Brv 8,5g

Utrop: 2 500 kr

Halsband doserad Bismarck 18K 45cm 63,5g

Utrop: 20 000 kr

Grafiskt blad 38 av Birger Strååt med träram H: ca 67 cm B: ca 59 cm

50 kr

Utrop: 150 kr

Innramad papyrus målning med guldram lite nagg i kanten H: ca 60 cm B: ca 79 cm

200 kr

Utrop: 150 kr