1021 - 1040 av 1 355
1...515253...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 november 2017

Klubbad för

Champion Herrur Ø47mm Vantage C1087 quartz/går ej

100 kr

Utrop: 125 kr

Dator Toshiba satellite L-500-C-18U snr.9F117683C med laddare

Utrop: 850 kr

Servis Creampetal Grindley England 55 delar 9 Mattallrikar Ø25cm 11 Djupa Tallrikar Ø23cm 12 Assietter Ø20cm 14 Assietter Ø17cm 7 Uppläggningsfat 1 Kanna 1 Såskanna

225 kr

Utrop: 500 kr

Bestick S830 800,7g modell Fransk Lilja matbestick 4Knivar/blad ej silver 210mm 4Gafflar 185mm 4Skedar 183mm 4 Teskedar 129mm

Bricka kontrollstämplat silver 321,4g graverad

Ask kontrollstämplat silver brv881,1g med träinlägg

Bordsbestick nysilver modell Olga 6 Knivar 200mm 6 Gafflar 178mm 6 Skedar 180mm 12 Kaffeskedar 110mm

800 kr

Utrop: 250 kr

Kaffeskedar 7st S830 106,9g Lappmodell två stl 111/115mm några skadade

Utrop: 425 kr

Mobiltelefon Iphone 5s imei:355672074 nyskick med laddare i kartong

950 kr

Utrop: 1 000 kr

Parti silver S830 548,5g graverat

Kaffeskedar 12st S830 156,1g graverade

Dopsked S830 38,4g graverad

Dosa S830 30,7g motiv Sverigekartan

Snapsglas 6st Orrefors Anne Nilsson "Clown" H19cm

Set med 6st serveringsskålar i trälåda bruksskick små skador,lagat

Konst Skulpturer

Träskulptur, av Axel "Döderhultarn" Pettersson (1868-1925), Ropar-Olle, höjd. ca 36cm, små skador

Konst Skulpturer

Träskulptur, av Axel "Döderhultarn" Pettersson (1868-1925), gumma höjd. ca 28cm, år 1916, små skador

Oljemålning på duk i träram, signerad, 52x32cm

Ring 18K med gravyr 4,6g

Utrop: 1 300 kr

Halsband doserad Bismarck 18K 51,5cm 25,8g

Utrop: 7 900 kr