701 - 720 av 1 355
1...353637...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 november 2017

Klubbad för

Örhängen ett par 18K 0,8g skadade

Utrop: 250 kr

Halsband 21K 18,2g 53cm

Utrop: 5 800 kr

Ring 18K 2,9g skadad

Utrop: 850 kr

Halsband 18K 4,3g skadad

Utrop: 1 200 kr

Hänge 18K 0,8g Uggla

Utrop: 350 kr

Ring S830 8,6g Ø18½

100 kr

Utrop: 75 kr

Ring nysilver Ø18

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 2,1g med sten Ø18½

25 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par S925 1,2g

Utrop: 50 kr

Parti silver 20,4g skadat

75 kr

Utrop: 75 kr

Skålar 2st Rörstrand Swedish Grace 0,30cl Ø12cm

175 kr

Utrop: 125 kr

Pokal kontrollstämplat silver 111g graverad

Utrop: 425 kr

Sked S830 11g Hammershus 105mm

25 kr

Utrop: 50 kr

Sked kontrollstämplat silver 12,1g Gotland 107mm

25 kr

Utrop: 50 kr

Sked S813 9,2g Åland 104mm

25 kr

Utrop: 50 kr

Kaffesked kontrollstämplat silver 13g Rosenholm 109mm

25 kr

Utrop: 50 kr

Akvarell sign Björn Gidstam f-38 nr202/300 43,5x33,5cm inramad

50 kr

Utrop: 75 kr

Färglitografi sign Sven Jonsson (1902-1981) 37/390 52,5x67cm inramat

Utrop: 375 kr

Utrop: 375 kr

Collier 21K 39,4g ca 45cm