Halsband 18K 2,2g Pansar 42,5cm
Utrop: 700 kr
Halsband 18K 1,6g Pansar 38cm
Utrop: 500 kr
Hänge 18K 0,3g Hjärta
Utrop: 125 kr
Hänge 18K 0,7g med stenar
Utrop: 300 kr
Örhängen ett par 18K 2,2g
Utrop: 1 000 kr
Örhängen ett par 18K 3,4g
Utrop: 1 500 kr
Parti guld 18K 18,9g skadat
Utrop: 5 600 kr
Manschettknappar ett par kontrollstämplat silver 15g förgyllda repiga
Utrop: 75 kr
Armring S835 28,2g Ø6,6cm
Armring S925 30,3g ngt skev
Halskedja S835 3,1g Pansar 46,5cm
Utrop: 50 kr
Hänge S830 3,7g
Örhängen ett par S925 1,8g med stenar
Örhängen två par S830 2g med stenar
Örhängen två par S830/925 1,6g
Parti silver 21,2g skadat
Hänge 18K 5,2g med stenar
Utrop: 1 700 kr
Ring 18K 1,3g skadad
Utrop: 375 kr
Ring 18K 4,9g med stenar Ø17
Ring 18K 2,5g med stenar Ø16½
Utrop: 850 kr
Tisdag 31 okt 2017