Avslutad | Pant – Tisdag 31 oktober 2017
Klubbad för
Elbas, Fernandes, snr.059901, stötskador, två vredknoppar saknas, i hårt fodral
Elbas, Cort, Arona 4, snr.120907922, design: Sandberg, repor, i hårt fodral
Väska, Louis Vuitton, Trevi PM Damier, 15x35x22cm, fläckar på fodret, med dustbag och kvitto
Plaketter 6st. S999 119,9g, Europa, i plastetuier, med en plakett i nysilver, totalvikt: 146,4g