941 - 960 av 1 432
1...474849...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 31 oktober 2017

Klubbad för

Armband S925 17,5g skadat

Utrop: 75 kr

Halsband 18K 16,5g ihålig Pansar 65,5cm

4 300 kr

Utrop: 5 200 kr

Örhängen ett par 9K 1,4g

150 kr

Utrop: 200 kr

Halsband Venezia 41,5cm med ett hänge med sten S925 3,1g

75 kr

Utrop: 75 kr

Örhängen ett par S925 2,2g med stenar

25 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver S925 10,9g skadat

100 kr

Utrop: 50 kr

Hänge 24K 31,4g ögla 18K

Utrop: 11 400 kr

Armband 18K 21,7g Bismarck med sex hängen 20cm

Utrop: 6 800 kr

Armband 18K 10,4g X-länk med stav 19,5cm

Utrop: 3 300 kr

Armband 18K 3,8g Pansar 19,5cm

Utrop: 1 200 kr

Armband 2st 18K 15,5g skadade

Utrop: 4 500 kr

Halsband 18K 25,5g doserad Bismarck 48,5cm

Utrop: 8 000 kr

Ringar 2st 18K 7,5g graverade

Utrop: 2 200 kr

Fickur Marvin en boett 18K små bucklor

3 300 kr

Utrop: 2 400 kr

Fickur en boett 14K, graverad metallinnerboett små bucklor

2 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Ring 18K 6,3g tvåfärgad med diamanter 1xca0,15ct 15xca0,01ct Ø18

Utrop: 3 000 kr

Ringar 2st 18K 6,8g vitguld graverade en med diamanter 5xca0,01ct

Utrop: 2 000 kr

Halsband med sötvattenspärlor med förgyllt silverlås 42cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Ringar 3st 18K 6,5g graverade en med diamanter 3xca0,01ct

Utrop: 2 000 kr

Hänge 18K 0,7g med pärla Ø6,3mm

Utrop: 150 kr