Armband S925 17,5g skadat
Utrop: 75 kr
Halsband 18K 16,5g ihålig Pansar 65,5cm
Utrop: 5 200 kr
Örhängen ett par 9K 1,4g
Utrop: 200 kr
Halsband Venezia 41,5cm med ett hänge med sten S925 3,1g
Örhängen ett par S925 2,2g med stenar
Utrop: 50 kr
Parti silver S925 10,9g skadat
Hänge 24K 31,4g ögla 18K
Utrop: 11 400 kr
Armband 18K 21,7g Bismarck med sex hängen 20cm
Utrop: 6 800 kr
Armband 18K 10,4g X-länk med stav 19,5cm
Utrop: 3 300 kr
Armband 18K 3,8g Pansar 19,5cm
Utrop: 1 200 kr
Armband 2st 18K 15,5g skadade
Utrop: 4 500 kr
Halsband 18K 25,5g doserad Bismarck 48,5cm
Utrop: 8 000 kr
Ringar 2st 18K 7,5g graverade
Utrop: 2 200 kr
Fickur Marvin en boett 18K små bucklor
Utrop: 2 400 kr
Fickur en boett 14K, graverad metallinnerboett små bucklor
Utrop: 1 500 kr
Ring 18K 6,3g tvåfärgad med diamanter 1xca0,15ct 15xca0,01ct Ø18
Utrop: 3 000 kr
Ringar 2st 18K 6,8g vitguld graverade en med diamanter 5xca0,01ct
Utrop: 2 000 kr
Halsband med sötvattenspärlor med förgyllt silverlås 42cm
Ringar 3st 18K 6,5g graverade en med diamanter 3xca0,01ct
Hänge 18K 0,7g med pärla Ø6,3mm
Utrop: 150 kr
Tisdag 31 okt 2017