Avslutad | Pant – Tisdag 31 oktober 2017
Konst Skulpturer
Bronsstatyett, Kvinna med flera ansikten, höjd ca 33,5cm, saknar sockel.
Visa varaÖvrigt Övrigt
Matta, Sarouk, ca 210 x 130 cm. Visas/Hämtas i butiken Rosenlundsgatan 4, Göteborg.
Visa varaÖvrigt Övrigt
Matta, Ghom, ca 200 x 130 cm. Visas/Hämtas i butiken Rosenlundsgatan 4, Göteborg.
Visa varaMusikinstrument Gitarrer
Elgittar Charvel Randy Roads signature serie, Flying V, 7th sin edition (bakplatta samt kors på framsidan) I hårt fodral (Case) Sn: 358554. Visas/Hämtas i butiken Rosenlundsgatan 4, Göteborg.
Klockor Helvetia
Helvetia, UR, 14K, quartz, BRV 19,9g, defekt läderband, buckla, går ej, nr: GH 1002
Gitarr, nylonsträngad, Admira Juanita, tygfodral, spansktillverkad, 1 defekt sträng. Visas/Hämtas i butiken Rosenlundsgatan 4, Göteborg.
Färglitografi, Karl Höglund, (1940), "Uteservering", Signerad. ea. 42,5 x 56 cm i ram och glas.