Avslutad | Pant – Tisdag 31 oktober 2017
Klubbad för
Rolex, Oyster Perpetual Date, Yacht-Master, Chronometer, refnr.169623, snr.K429011, damur, 29mm, stål/guld, automatisk, i behov av service, safirglas (nagg), datum, pärlemorurtavla, Oysterlocklänk (uttänjd), viklås, repor, cert feb 02, i box, ytterkartong
Visa varaUtgått
Ring 18K 2,6g Ø16½, tvåfärgad, med prinsesslipad diamant 1xca.0,04ct
Visa varaKlockor Hublot
Hublot, MDM Geneve, refnr.1810.1, snr.287010, armbandsur, 40mm, stål, automatisk, kronograf, safirglas, datum, gummiband, viklås, cert (ej ifyllt), i box
Tekanna, design Sigvard Bernadotte, rostfritt stål, handtag och knopp i plast, 1,5L, repor, höjd: ca.20cm