301 - 320 av 1 432
1...151617...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 31 oktober 2017

Klubbad för

Rolex, Oyster Perpetual Date, Yacht-Master, Chronometer, refnr.169623, snr.K429011, damur, 29mm, stål/guld, automatisk, i behov av service, safirglas (nagg), datum, pärlemorurtavla, Oysterlocklänk (uttänjd), viklås, repor, cert feb 02, i box, ytterkartong

Ring 9K 2,7g Ø16¼, med odlad pärla och diamanter 6xca.0,01ct

Ring 18K 2,6g Ø16½, tvåfärgad, med prinsesslipad diamant 1xca.0,04ct

Ring 18K 1,8g Ø17, med diamanter 6xca.0,005ct

Parti guld 18K 4,9g, med diamanter 66xca.0,01ct

Ring 18K 2,8g Ø16, med diamanter 12xca.0,03ct

Ring 18K 4,3g Ø15, med diamant 1xca.0,50ct

Ring 18K 4,7g Ø16, med diamant 1xca.0,20ct

Collier 23K 7,6g 41,5cm

Klockor Hublot

Hublot, MDM Geneve, refnr.1810.1, snr.287010, armbandsur, 40mm, stål, automatisk, kronograf, safirglas, datum, gummiband, viklås, cert (ej ifyllt), i box

13 600 kr

Utrop: 14 400 kr

Parti guld 18k 12,4g, defekt, med stenar

Utrop: 2 100 kr

Manschettknappar 1 par S830 14,8g, med stenar

700 kr

Utrop: 50 kr

Manschettknappar 1 par S925 23,9g

325 kr

Utrop: 100 kr

Parti silver S830 27,1g, skadat, graverat

75 kr

Utrop: 100 kr

Brosch och hänge S925 5,5g, med plastkula, stift i metall

Utrop: 50 kr

Armband S830 43,1g, skadat

150 kr

Utrop: 200 kr

Moccaskedar 6st. S830 59,9g ca.102mm

200 kr

Utrop: 250 kr

Tekanna, design Sigvard Bernadotte, rostfritt stål, handtag och knopp i plast, 1,5L, repor, höjd: ca.20cm

200 kr

Utrop: 200 kr

Parti guld, defekt innehåller små diamanter 18K 25,7g

Utrop: 7 400 kr

Parti guld, defekt innehåller sten 18K 13,4g

3 200 kr

Utrop: 3 900 kr