Ring S925 2,9g Ø16
Utrop: 75 kr
Ring S925 2,8g Ø17¼
Ring S925 2,9g Ø17
Ring S925 2,4g Ø15½
Ring S925 2,5g Ø18½
Ring S925 9,2g Ø21
Utrop: 225 kr
Ring S925 6,1g Ø16½
Utrop: 150 kr
Hänge S925 31,2g förgyllt skadad ögla
Ring ostämplat silver 6,5g Ø18½
Halsband S925 2,1g Pansar 40cm
Utrop: 50 kr
Halsband läder med silverdetaljer S925 ca20g
Utrop: 275 kr
Parti silver S925 40,1g skadat
Utrop: 200 kr
Teskedar 13st, S830 232,0g 120mm
Utrop: 900 kr
Halsband S925 114,8g Ankar 49,5cm
Utrop: 850 kr
Örhängen ett par S925 2,3g
Halsband S925 5g Pansar 48cm
Parti silver S925 46,2g skadat
Tårtspade kontrollstämplat silver modell Prinsess 49,5g 210mm
Marmeladsked S830 13,9g 105mm
Armband S830 35,9g skadat graverat
Utrop: 125 kr
Tisdag 24 okt 2017