741 - 760 av 1 274
1...373839...64 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 oktober 2017

Klubbad för

Ring S925 2,9g Ø16

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring S925 2,8g Ø17¼

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring S925 2,9g Ø17

Utrop: 75 kr

Ring S925 2,4g Ø15½

Utrop: 75 kr

Ring S925 2,5g Ø18½

Utrop: 75 kr

Ring S925 9,2g Ø21

Utrop: 225 kr

Ring S925 6,1g Ø16½

Utrop: 150 kr

Hänge S925 31,2g förgyllt skadad ögla

125 kr

Utrop: 150 kr

Ring ostämplat silver 6,5g Ø18½

125 kr

Utrop: 150 kr

Halsband S925 2,1g Pansar 40cm

Utrop: 50 kr

Halsband läder med silverdetaljer S925 ca20g

225 kr

Utrop: 275 kr

Parti silver S925 40,1g skadat

200 kr

Utrop: 200 kr

Teskedar 13st, S830 232,0g 120mm

750 kr

Utrop: 900 kr

Halsband S925 114,8g Ankar 49,5cm

Utrop: 850 kr

Örhängen ett par S925 2,3g

Utrop: 75 kr

Halsband S925 5g Pansar 48cm

Utrop: 75 kr

Parti silver S925 46,2g skadat

175 kr

Utrop: 200 kr

Tårtspade kontrollstämplat silver modell Prinsess 49,5g 210mm

225 kr

Utrop: 200 kr

Marmeladsked S830 13,9g 105mm

100 kr

Utrop: 75 kr

Armband S830 35,9g skadat graverat

Utrop: 125 kr