Halsband 18K 2,6g Pansar 39cm
Utrop: 800 kr
Ring 18K 2,6g skadad
Utrop: 750 kr
Hänge 18K 2g
Utrop: 850 kr
Hängen 2st 18K 0,9g ett med sten
Utrop: 300 kr
Teskedar 11st S830 122g modell Carmen 115mm
Utrop: 500 kr
Kaffeskedar 12st S830 98,3g modell Carmen 102mm
Utrop: 375 kr
Parti silver S925/kontrollstämplat 50,3g skadat graverat
Utrop: 200 kr
Halsband S925 2,1g förgylld 51,5cm
Utrop: 50 kr
Halsband S925 3g förgylld Pansar 50,5cm
Halsband S925 3,3g förgylld Pansar 56cm
Brosch S925 3g förgylld Flora Danica
Utrop: 75 kr
Hänge/brosch S925 11g förgylld
Utrop: 250 kr
Hänge S925 8,1g tvåfärgat
Hänge S925 7,3g med sten
Utrop: 150 kr
Hänge S925 9,9g tvåfärgat
Ring S925 4,5g Ø14½
Utrop: 125 kr
Ring S925 6,2g skadad
Sked S925 41,2g med emaljinlägg 180mm
Salt- och pepparkar S835 37g
Brosch S835 8,2g med stenar
Tisdag 24 okt 2017