441 - 460 av 1 274
1...222324...64 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 oktober 2017

Klubbad för

Fritid Övrigt

Star Wars Force FX Lightsaber - Darth Maul, Hasbro Signature Series, Adult Collectible 20796/94729 Asst., viss montering behövs, ljudeffekter, batteridriven (batteri ej inkl.), med stativ, i originalförpackning

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Ray Ban Solglasögon, Aviator Large, Pilot, RB3026, bågar i gulmetall, gröna glas, SnrB2D14-138, kvitto, putsduk, etui

550 kr

Utrop: 600 kr

Fotogenlampa / Oljelampa i handmålat glas med kupa, TEXA Sävedalen, höjd 39cm

Figurin, flicka med ljus, porslin, höjd 23,5cm, lagad vid handen, tillverkad i Spanien

Figurin, Tomte, höjd 28cm, bredd ca 11cm, i keramik, viss krackelering i färgen på skorna

225 kr

Utrop: 50 kr

Elektronik Musik

Högtalare Bang & Olufsen, BEOPlay A2, grön, portabel (utlovar 24h batteritid), bluetooth, läderrem, brukslitage (sprickor), laddare. Sprakar något.

950 kr

Utrop: 600 kr

Musikinstrument Övrigt

Analog rytmmaskin / trummaskin, KORG - volca beats, Snr056066, 6st AA batterier, manualer, strömadapter medföljer ej, kvitto, i originalkartong

800 kr

Utrop: 500 kr

Konst Skulpturer

Glasskulptur, Kosta Boda, Bertil Vallien,"Brains" nr.7090002, huvud, höjd 7cm, signerad

750 kr

Utrop: 600 kr

Figurin, rådjur med kid, GDR Tyskland, höjd 11cm, längd 13cm

175 kr

Utrop: 50 kr

Figurin, man med verktyg, GDR Tyskland, höjd 17,5cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Figurin, barn på kälke, handmålat glaserat porslin, höjd 12cm, längd 12cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Figurin, pojke med hudvalp, Zaphir Spanien, höjd 26cm, längd 16cm

300 kr

Utrop: 125 kr

Figurin, flicka på bänk med duvor, Nao by Lladro Spanien, B9E / 33, höjd 22cm, längd 16,5cm

350 kr

Utrop: 125 kr

Ryggsäck, Point65 Boblbee GT 25L, 56x30x15cm, inbyggt ryggskydd (CE label-level 2), skal har små repor, plats för laptop

Utrop: 1 300 kr

Digitalkamera, Olympus X-43, 14Mpx, 2GB SD-minne, 5x optical zoom, snr U6HA64197, 2st AA batterier, i mjuktfodral med axelrem

200 kr

Utrop: 250 kr

Iphone 7, mobiltelefon, svart, 32GB, modell: MN8X2QN/A ( A1778 ), IMEI: 399212077344883, Snr FK1SJKV9HG7F, genomskinligt skal, små skador på skyddsplastglaset, ej laddare, kod:030326, apple konto ej urloggat, hitta min iphone på, box

Utrop: 3 800 kr

Iphone 6S, mobiltelefon, space gray, 32GB, modell: A1688 ( MN0W2QN/A), Snr. FFNSF7G3HFLR, IMEI 359155074009597, kod: 555555, Lycomobile, apple-ID utloggat, genomskinligt skal, manual, ej laddare, i box

Utrop: 2 600 kr

Laptop, Lenovo B50-50, modell 80S2 (B0S2004AUK), 15,6", 4GB RAM, 500GB, 2,0GHz processor, snr. PF0P5QM5, kod: Lund0418, kvitto laddare

1 200 kr

Utrop: 1 300 kr

Väska, Louis Vuitton, Neverfull MM, Monogram canvas, 32x28x16 cm, ref:M40156, synligt bruksslitage, ett läderband är av, kvitto 2009, i LV påse

3 300 kr

Utrop: 3 200 kr

Agenda, Louis Vuitton, couverture agenda PM, 10x14 cm, Monogram canvas, ref. R20005, 3st kortfack, 2st fickor, lättare bruksslitage på kanter, kvitto 2011

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr