Avslutad | Pant – Tisdag 24 oktober 2017
Kaffeskedar 4st, i silver S830 59,9g 120mm, modell Disa, formgivare Linus Holst, MEMA Stockholm, i ask
Tissot, armbandsur, 18K, quartz, 33mm, datum, graverad boett, svart läderarmband original 16-20cm, batteribyte behövs, i etui
Visa varaKlockor Tissot
Tissot, armbandsur, 18K, quartz, 24mm, datum, graverad boett "För nit..." , svart läderarmband original 14-18cm, batteribyte behövs, i etui
Visa varaKlockor Omega
Omega, armbandsur, 14K, manuell, 34mm, datum, graverad boett, svart läderarmband original 17-20cm, ca1982
Visa varaParti Guld
Armbandsur Genéve, 18K brv. 75,8g, stämplar, quartz, 22mmx27mm, fläckar urtavla, saknar krona, batteribyte, 21-21,5cm
Omega, Constellation, armbandsur, stål/guld, automatisk, Chronometer, 35mm, safirglas, datum, Ref.nr 12023000, Serienr 80960203, länk med helguldstavar, bruksskick, 18cm, viklås, cert 2006, med etui i filt
Champion, Spyker, armbandsur, stål, quartz, Boettnr AC-1215 / C6542, 44mm, kronograf ( service behov), Tachymeterskala, vattentät 100m, gummiarmband 18,5-24cm
Champion, Spyker, armbandsur, stål, quartz, Boettnr AC-0515 / C6542, 44mm, orange glasring, kronograf (service behov), batteribyte behövs, Tachymeterskala, vattentät 100m, 20cm, viklås, bruksskick
Champion, Viper, armbandsur, stål, quartz, modell C3631, boettnr CI-0614, 45mm, kronograf, datum, Tachymeterskala, vattentålig 5ATM, svart läderarmband original 17-22cm
O.N.E, herrur, stål, quartz, kronograf, boettnr. 823-060-9, datum, tidtagning, 18cm, viklås, repa glas, bruksskick
Klockor Raymond Weil
Raymond Weil, Collection Tango, damur, stål / doublé, quartz, Boettnr. 5390 / V183324, 27mm, safirglas, datum, vattentålig 5ATM, 18cm, fjärilslås, bruksskick
Seiko, Solar, 100m, armbandsur, stål, quartz, Boettnr. V157-0AV0, Snr.540099, datum, 40mm, vattentålig 10BAR, 22cm, viklås, bruksskick
Klockor Citizen
Citizen, armbandsur, Eco-Drive, stål, 36mm, dag, datum, Refnr. E101-S053412 HSW, Snr. 601050989, vattentålig WR 100 / 10BAR, 18cm, viklås, 3st extra länkbitar, i box
Klockor Gant
GANT, Precious time, armbandsur, guldtonat stål, quartz, 38mm vattentålig 5ATM / 50m, refnr. 7056, 17cm, viklås, bruksskick