Avslutad | Pant – Torsdag 12 oktober 2017
Väggbarskåp, i form av vevtelefon, mörkbetsat trä, H 43,5cm, invändigt två flaskor med propp samt 3 glas (3 glas saknas), skador, nagg, vev medföljer löst. Ej med på visning.
Cyckelhjul, 2st, Vigand kolfiberhjul 28", utan däck. Ej med på visning.
Visa varaÖvrigt Övrigt
Kopparstick, 12st planscher med motiv ur William Shakespeares litteratur, tyska bildrubriker, 1800-tal, ramstorlek 20x15cm, gulnade, en ram med sprucket glas
Visa varaMusikinstrument Träblås
Elgitarr, Hagström Super Swede, Kina, svart lack, snr. M07041950, sprickor i kantinlägg på halsen, semihårt fodral - skador
Elgitarr, Fender, Stratocaster, Mexico, vinröd lack, snr.MN1021338, repor, svajarm saknas, bemålad, i mjukt fodral (skador)