261 - 280 av 1 641
1...131415...83 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 12 oktober 2017

Klubbad för

Ljusstake, skaft i sten från Utö Gruva och mässing H 13cm Ø4cm, i ask

175 kr

Utrop: 175 kr

Glas, dessertvin, 5st H 10cm enstaka nagg, mjölkiga

Utrop: 50 kr

Väggbarskåp, i form av vevtelefon, mörkbetsat trä, H 43,5cm, invändigt två flaskor med propp samt 3 glas (3 glas saknas), skador, nagg, vev medföljer löst. Ej med på visning.

75 kr

Utrop: 100 kr

Cyckelhjul, 2st, Vigand kolfiberhjul 28", utan däck. Ej med på visning.

Kopparstick, 12st planscher med motiv ur William Shakespeares litteratur, tyska bildrubriker, 1800-tal, ramstorlek 20x15cm, gulnade, en ram med sprucket glas

Musikinstrument Träblås

Elgitarr, Hagström Super Swede, Kina, svart lack, snr. M07041950, sprickor i kantinlägg på halsen, semihårt fodral - skador

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Elgitarr, Fender, Stratocaster, Mexico, vinröd lack, snr.MN1021338, repor, svajarm saknas, bemålad, i mjukt fodral (skador)

2 700 kr

Utrop: 2 500 kr

Armband X-länk 18K 37,1g 20,5cm

Utrop: 10 200 kr

Parti guld 18K 4,0g udda/skadat

Utrop: 1 100 kr

Örhängen med stenar, vitguld 18K 2,1g

Utrop: 600 kr

Armband Bismarck 18K 7,1g skadad

Utrop: 2 000 kr

Parti guld 14K 7,1g skadat

Utrop: 1 500 kr

Örhängen, ett par 18K 0,9g skadade

Utrop: 250 kr

Parti guld 18K 6,4g skadat/graverat

Utrop: 1 800 kr

Halskedja Figaro 18K 2,5g 42,5cm

Utrop: 900 kr

Hänge "Stenbocken" 18K 1,0g

Utrop: 425 kr

Hänge med sten 18K 1,0g

Utrop: 425 kr

Ringar, 3st 18K 4,3g graverade

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K 3,0g graverad

Utrop: 850 kr

Armband 18K 16,2g 19,5cm

3 700 kr

Utrop: 4 500 kr