Avslutad | Pant – Torsdag 12 oktober 2017
Brosch/hänge, emalj och diamanter 6xca0,05ct 13xca0,005ct, 18k, ögla 14k, nål vitmetall 31,8g
Damur, Longines Saint-Imier, stål/roseguld, automatisk, pärlomourtavla, datum, glasbaksida, Ø26mm, refnr.L2.263.5, snr.43811794, band stål/roseguld med skyddsplast kvar, viklås, 19cm
Klockor Chopard
Damur, Chopard, Happy Sport, med delfin och 3 flytande diamanter, stål quartz, Ø37mm, Refnr:28/8897 Serienr:891237/8347, med vitt gummiarmband. Går ej, datuminställning skadad, delfin med skador, repa på glas
Visa varaKlockor IWC
Herrur, IWC, 18k, automatisk, datum, plexiglas, Ø35mm, snr.2201973, refnr.1818, cal 8541B, verknr.2095423, integrerad länk 18K bruttovikt 95,8g. Glas med repor, länk skadad
Herrur, Cartier, Roadster, stål, automatisk, datum, tvåfärgad urtavla, 35x35mm, refnr.2510 snr.696410CD, stålband, viklås 20cm.