61 - 80 av 1 337
1...345...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 oktober 2017

Klubbad för

Collier S830 56,3g 43,5cm

Armband, metall, med stenar och odlade pärlor, 18cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Smycken Pärlarmband

Armband med odlade pärlor, silverkula med stenar, Thomas Sabo

600 kr

Utrop: 100 kr

Halsband Ormlänk S925 3,1g 41/43,5cm, Thomas Sabo

50 kr

Utrop: 75 kr

Armband S925 10,4g 18,5cm, med stenar

150 kr

Utrop: 125 kr

Armring S925 18,1g, öppen modell Efva Attling

750 kr

Utrop: 300 kr

Parti silver S925 18,4g, skadat

100 kr

Utrop: 100 kr

Örhängen 1 par S925 1,8g

25 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen 1 par S925 3,9g

125 kr

Utrop: 100 kr

Örhängen 1 par S925 2,1g, med stenar

50 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen 1 par S925 1,8g, med stenar

50 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen 1 par S925 3,5g, med stenar

25 kr

Utrop: 50 kr

Armband S925 1,9g 16,5cm, med stenar

50 kr

Utrop: 50 kr

Halsband S925 1,6g 40,5/45,5cm, hänge med stenar

25 kr

Utrop: 50 kr

Halsband S925 2,0g 44,5/50cm, hänge med stenar

25 kr

Utrop: 50 kr

Halsband med hänge S925 2,1g 40/45cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Halsband S925 2,3g 45/48cm, hänge med stenar

25 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver S925 94,0g

550 kr

Utrop: 425 kr

Longines, fickur, två boetter S800, boettnr.3137814, liten sekundvisare, skadad urtavla, repor, bucklor, med klockkedja i metall

1 100 kr

Utrop: 500 kr

Halsband Ankar S925 49,5g 53cm

325 kr

Utrop: 375 kr