Avslutad | Pant – Tisdag 3 oktober 2017
Elbas, Fender Dimension Bass, snr.MX14560348, tillverkad i Mexiko, i mjukt fodral
Elbas, Emperador Electric Bass, Japan, lackskador, stötskador, borrhål i kroppen, i mjukt fodral
Elgitarr, Epiphone, Les Paul '56 Gold Top, snr.U98010133, ytliga repor, skruvhål i kroppen, i mjukt fodral
Dator, Apple iMac, 21,5'', modellnr.A1418, snr.DGKLH0CRF8J7, 16GB RAM, Intel Core i5-processor 2,7GHz, med strömsladd, trådlöst tangentbord och mus. Ej med på visning.
Stationär dator, Acer Predator, G3-605, snr.DTSQYEQ1885230078E1800, 8GB, Inte Core i5-processor, med strömsladd. Ej med på visning.
Figurin, Gustavsberg, Lisa Larson, Viktoria, ur serien Sekelskifte, höjd: 18,5cm, nagg på foten
Bordsknivar 12st. S830 883,4g 210mm, Prins Albert, blad i rostfritt stål, fyllda skaft
Smörgåsknivar 12st. S830 534,1g 180mm, Prins Albert, blad i rostfritt stål, fyllda skaft