Avslutad | Pant – Tisdag 3 oktober 2017
3 Mikrofoner, Krundaal modell: K 601 A. Davoli-Parma made in Italy, med två sladdar och orignalkartong till samtliga (slitna). Ej funktionstestade.
Tändare, consul royal w. germany, design: Sigvard Bernadotte, märkt Volvo i orginalettui.
Parti 18K (3 st ringar, 6 st örhängen, 1 armlänk, 1 berlock) defekta, gravyr på en ring, 11,8g.
Elektronik Musik
Micro HIFI system Hitatchi Modell AXM139E MP3 kompatibel, 2st Högtalare, CD spelare, Bluetooth (Blåtand), fjärkontroll Snr:1642A12176 i orginalförpacking med tillbehör, mycket gott skick. Ej med på visning.
Musikinstrument Övrigt
Micpreamp/ljudkort Universal Audio Apollo Twin med adapter Snr: 14322002012250
Musikinstrument Övrigt
Microfon Neuman KMi i fodral (ej orginal) Snr: 28306 slitage/repor förekommer