Avslutad | Pant – Tisdag 3 oktober 2017
Breitling, Colt Lady, Chronometer, refnr.A77388, snr.1489573, damur, 35mm, stål, automat, safirglas, datum, diakrans, repig boett, stållänk, viklås, med extra länkdelar, box, ytterkartong, cert april 2015
Breitling for Bentley, Flying B, Chronometer, refnr.A28362, snr.2157385, herrur, 40mm, stål, automatisk, safirglas, liten sekundvisare, stållänk, viklås, box, ytterkartong, cert september 2015
Bretling, Crosswind Special, Chronometer, refnr.A44355, snr.294192, herrur, 40mm, stål, automat, kronograf, safirglas, datum, Pilotlänk, viklås, repor, med extra länkdel, i skadad box, cert september -01
Visa varaKlockor Gucci
Gucci, damur, refnr.121.5, snr.13023312, stål, quartz, går ej, 26mm, diaindex, safirglas, originallänk, i box
Pasha de Cartier, nr.78723NX 2813, armbandsur, 32mm, 18K vitguld, automatisk, safirglas, diaindex, krona med diamant, läderband, viklås 18K, med extra läderband, i box, cert juli 2015
Videokamera ActionCam Sony HDR-AZ1, Carl Zeiss optik, inklusive vattentät skal, ouppackad
Musikinstrument Träblås
Piccolotrumpet Jupiter jpt-416, fingerhållare saknas, slitna plaststyrningar i ventiler, hårt etui.
Musikinstrument Träblås
Trombon Vincent Bach Stradivarius modell 12, Elkhart USA, lagning dragstångsbygel, munstycke Vincent Bach 12c, hårt etui